Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Merkez Bankası, TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihale takvimini açıkladı.
    TCMB yaptığı açıklamada, bu ay ve gelecek ay gerçekleştireceği TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalelerine ilişkin takvimi yayımladığını duyurdu.
    https://www.ntv.com.tr/ekonomi/merke...mESxd5fEfyCEng

2. Bu arada günlük covid vaka sayımız patlama yaptı dün ve bugün.
    20 binden 32 bine fırladı aniden.
    https://covid19.saglik.gov.tr/TR-669...s-tablosu.html

Kendine doları örnek alıyor galiba.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bugunde sabah 10 da denedim osd yetersiz pay adedi diyor alamadim.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    13:20 de falan deneyin
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bence dolar 12,57 yi geçmeden yükseliş yok borsa da 1773 altına gelmeden düşüş olmaz buralarda gidip gelirler benim asıl korkum 3 ocaktan sonra faizler bilhassa 2 yıllık tahvil faizleri uçarsa borsa çakılabilir.
    2 yıllık tahvil faizleri uçarsa ne demek . bunun nasıl uçtuğunu izah eder misiniz ? uçuran sebep nedir ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Sabah bıst %1 , % 1,5 yukardan açılıyor. Saat 11 olmuş halen artıda. Biz de artık düzeltme bitti sanarak hisse fonlarına alış giriyoruz. Fon alış talimat saati geçince hooop düşüş başlıyor. Düpedüz vatandaşa kumpas kuruluyor. Sosyal medyada öylesine bir iki yazı yazanları bulup dava açanlar, neden bu hareketlere soruşturma açmazlar. Ben kadı arıyorum ama kadıyı kime şikayet edeceğim ? En iyisi vatandaş olarak parayla, pulla, borsayla dövizle ne işim var diyerek nefes aldığıma şükretmek galiba....

6. Bazı bankalar fon talimatları bölümüne belli saate kadar ( misal ; saat 16 ya kadar ) - iptal- sekmesi koyuyordu. Son tedbirlerle bu sekme de gitti. Fon al veya sat talimatını verdin mi iş bitiyor. İptal edemiyorsun. Çok garip işler oluyor. En iyisi 4-5 eşek alarak sütlerini satmak.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bazı bankalar fon talimatları bölümüne belli saate kadar ( misal ; saat 16 ya kadar ) - iptal- sekmesi koyuyordu. Son tedbirlerle bu sekme de gitti. Fon al veya sat talimatını verdin mi iş bitiyor. İptal edemiyorsun. Çok garip işler oluyor. En iyisi 4-5 eşek alarak sütlerini satmak.
    13.30 sonrası hiçbir zaman iptal edilmesi mümkün değildi.
    O sekmelerde sanki iptal edilebiliyormuş gibi gözüksede 13.30 sonrası iptal edilemiyordu.
    Çünkü 14.00'da eşleşme yapılıp bitiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    13.30 sonrası hiçbir zaman iptal edilmesi mümkün değildi.
    O sekmelerde sanki iptal edilebiliyormuş gibi gözüksede 13.30 sonrası iptal edilemiyordu.
    Çünkü 14.00'da eşleşme yapılıp bitiyor.
    TEB internet bankacılığı üzerinden sürekli yaptığım şey. Bazen bir fon için verdiğim alım miktarını değiştirmek, başka yere para ayırmak amaçlı çoğu zaman iptal ettiğim alım emirleri oldu. Sonuçta fonların işlem saatlerine Tefasta bakarsanız çoğunda 09.00- 17 .00 yazar. Banka da 16 ya kadar iptal etmeye müsaade ediyordu.

Daha bugün ; Pdd için sabah 10 da verdiğim alım emrine saat 15.00 de son dakika gelen bir miktar parayı da eklemek istedim. Olmadı. Fakat yeni al emri oluşturarak valörü 30 aralık yazdı. Dikkat etmeden emri aktif ettim. Sonra talimatlar sekmesinden kontrol ederken gördüm ki , bu emir için - iptal - sekmesi koymuşlar.

Sayfa 137/1002 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •