Sayfa 1397/2404 İlkİlk ... 3978971297134713871395139613971398139914071447149718972397 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 11,169 - 11,176 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Vedat baskanimin abdest iggye gitti :D
    su beleş sintercim nasıl olsa abdestimizi alırız
    ____________V_K____________

2. ooolum benim daha bu saatte uykum geldi yau

İçkimi cigar eşliğinde bitirdiğimde gidip uyuyacağım ..yarın yoğun bir günüm olabilir

Tüm dostlarıma huzurlu bir gece diliyorum.

www.youtube.com/watch?v=y-hEszbpMIE
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    ooolum benim daha bu saatte uykum geldi yau

İçkimi cigar eşliğinde bitirdiğimde gidip uyuyacağım ..yarın yoğun bir günüm olabilir

Tüm dostlarıma huzurlu bir gece diliyorum.

www.youtube.com/watch?v=y-hEszbpMIE
    allah rahatlık versin dayuuu
    ____________V_K____________

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    yaşadıklarımdan bir alıntı yapayım ...yanılmıyorsam yıl 1987 _89 .. karaköy de aracı kurumlar vardı ...borsa komşusu oradan bir kız arkadaşım oldu broker.. belli mesaimiz oldu ..bende bu işleri öğreniyorum tabiki... çok çalıştık ...felaket azim ettim zorladım hakkını yemeyeyim çok öğrendim.. bu iş ile ilgili... öğrettiklerim de oldu tabiki .. karşılıklı alışveriş neticesinde win win dedik ... sonra tahta sahibi arkadaşlarım oldu belli bir süre sonra ... günlük ofiste takıldık ... arkadaş dedim hoşuma gitmed...i tanıdım diyeyim...yıllardır görüşmüyorum artık... günlük hareketlerde ky ile nasıl dalga geçtiklerine ...attıkları kahakaha ile kaybenden insanlar gözümün önüne geldi bir anda... içinize edeyim dedim tüm bağımı kopardım... 30 yılı aştı bu piyasada uğraşım...çok şükür % 75 ve üzeri başarı ile devam ediyorum... özetle ... almış olduğum özel eğitimler görmüş olduğum ********ler neticesinde ... belki birikimlerimiz ile bazı arkadaşlara ışık tutarım dedim .hisse nette paylaşım yapmaya başladım... ama izlenimlerim inanılmaz bir kumpasın kurulduğuna dair... bunun karşında kötü niyetli olanların üzerine oynadım..çok şükür baş edebilecek sermayem var.. son olarak ... yardımcı olamamadığımı düşünerek hissenet paylaşımlarımdan vazgeçiyorum... ama izleyici olarak kötü niyetli kişilerin celladı olacağıma söz veriyorum...
    kalp kırıdıysam ,can sıktıysam özür dileyerek sizlerle vedalaşıyorum... hakkınızı helal edin değerli arkadaşlarım....
    herşey gönlünüzce olsun ...bol kazançlar.....
    Abi şimdi 8000 yeni yatırımcı gelmiş bistte hepsinin eller havada emmisi 3 kuruş kazanmış bu 5 kuruş kazanacak...bunlar ilk gel gitte yani bir ay içinde karaya vurcak binlerce deniz yıldızı...kim kurtarcak bunları abi seyretmekle olsa o kolay benim en sevdiğim şey ...sen yanmassan ben yanmazsam nasıl kurtarcaz abi...bence inadına yaz o yetenek ve bilgi sende de var abi 75 iyi oran...o zalaklara meydanı bırakma ...sanada bol kazanç ,bol şanş...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    hangi siyasi görüşe sahip olursanız olun hepimiz biliyoruz

1-) fettullah kaynakli parti ve kurduğu hükümet bu cemaat ile sıkı fıkıydı

2-) iş büyüdükçe karı paylaşma konusunda kavga çıktı(şener şen kemal sunal davaro'yu hatırlayın)

3-) aynı anlaşmazlık cumhuriyeti önce kim yıkacak konusunda da yaşandı

4-) cemaat silahını daha hızlı çekti ve ortağının ipliğini pazara çıkardı

5-) halkın şaşırtıcı şuursuzluğunu arkasına alan yönetim savcı ve hakimleri değiştirip,belgeleri,delilleri hasır altı edip,büyük bir pişkinlikle bu b..k çukurunun üzerini toprakla kapattı

6-) işi abartıp örtbas edeceğim diyip bariz suçlu ve tehlikeli kişileri de salıverdiler(reza,halk genel müdürü vs..)

7-) abd'ye kızıp köpürmek yerine bu kozu onlara verdiği için artık zaman susup dövünme zamanıdır.

8-) nokta...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Gunaydin dostlar...3.9789 dolarları 3.9919 dan sattım...borsa ile yön tayini yapılamayacağı için gevserse tekrar dolar almayı dusunuyorum bol kazanç dilerim...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    Gunaydin dostlar...3.9789 dolarları 3.9919 dan sattım...borsa ile yön tayini yapılamayacağı için gevserse tekrar dolar almayı dusunuyorum bol kazanç dilerim...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tebrikler narin hocam.
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

8. 12:05 hızlı harekete yakınız

Sayfa 1397/2404 İlkİlk ... 3978971297134713871395139613971398139914071447149718972397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •