Sayfa 14/1005 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Viop L

1. cehape herkese 1 tam altın dağıtıcağını duyunca, kendimi hedge etmek için viop gram altın kontratında short açtım.. ama vade riskim var, haziran sonuna yetişir umarım bay kemalin dağıtacağı altınlar, bu zzamanlama konusunda parti içinden insider bilgisi olan var mı ?? yoksa roll-over etmek zorunda kalıcam, boşuna komisyon vs

gerçi daha 2 ay önce aynı cehapelilerin -hazine tam takır kuru bakır" şeklinde sürekli beyanatları olmuş.. hazine tam takırsa, hangi altınları dağıtacaklar ahaliye diye insanın aklına çeşitli vehmler üşüşüyor, ama son beyan esastır diye varsaydım artık.. canan hanıma mesaj attım, bi de ondan duyarsam altın dağıtma işini şüphem kalmayacak, zira kadının beyanı esastır

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,396
    reis kesenin ağzını açtı iyice ..sırada bu olabilir mi

mesela 60 milyon seçmene kamu kağıdı dağıtsa 100 er lot fena olmaz

borsaya faydası olur hem

Viop L

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutlu Olsun !!

“Bir gün ulusu sizin gibi beni anlamış gençliğe bırakacağımdan çok memnun ve mesudum. “Mustafa Kemal ATATÜRK

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Bademspor un varlığını kanıtlayan bir haber niteliğinde...
    Rapor MİT ten değil, MASAKtan istense faydalı olurdu. Mit siyasi işlere ve güvenlik mevzusuna bakar. Ekonomi bakanının yardımcısı ve berat işin içindeyse, rapor yazsa ne olur, yazmasa ne yazar?

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,045
    Herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

6.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Rapor MİT ten değil, MASAKtan istense faydalı olurdu. Mit siyasi işlere ve güvenlik mevzusuna bakar. Ekonomi bakanının yardımcısı ve berat işin içindeyse, rapor yazsa ne olur, yazmasa ne yazar?
    Raporun Masak tan istenmemesinin sebebi "bir işlem yapmamak" zaten. Sadece eyyy vatandaş, bakın takip ediyoruz bist işlemlerini imajı vermek.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    cehape herkese 1 tam altın dağıtıcağını duyunca, kendimi hedge etmek için viop gram altın kontratında short açtım.. ama vade riskim var, haziran sonuna yetişir umarım bay kemalin dağıtacağı altınlar, bu zzamanlama konusunda parti içinden insider bilgisi olan var mı ?? yoksa roll-over etmek zorunda kalıcam, boşuna komisyon vs

gerçi daha 2 ay önce aynı cehapelilerin -hazine tam takır kuru bakır" şeklinde sürekli beyanatları olmuş.. hazine tam takırsa, hangi altınları dağıtacaklar ahaliye diye insanın aklına çeşitli vehmler üşüşüyor, ama son beyan esastır diye varsaydım artık.. canan hanıma mesaj attım, bi de ondan duyarsam altın dağıtma işini şüphem kalmayacak, zira kadının beyanı esastır

Altın fiyatları ons bazında global piyasalarda belirlenir. Yurtiçi açıklamalar ya da MB nin altın satmasının fiyatlar üzerinde bir etkisi olmaz.

"Faiz sebep, enflasyon sonuç" politikası ile Doların fışkırması devam ettikçe serbest piyasada gram altın fiyatları artabilir.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Bermuda şeytan açmazı: Kur, faiz, enflasyon

https://www.politikyol.com/bermuda-s...aiz-enflasyon/

Sayfa 14/1005 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •