Sayfa 1409/2404 İlkİlk ... 409909130913591399140714081409141014111419145915091909 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 11,265 - 11,272 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1. LONG OLUŞUMLAR

İSCTR
    GARAN

açılışla birlikte yükselmeye müsait

15 dk ortalama üstünde
    30 dk ortalama altında
    30 da üste atarsa haberlere bakmadan pazartesi long

garan 9.80 e kadar gücü yeter

SHORT OLUŞUMLAR

15 dklıkta ortalama altına inip

THYAO 5 dklıkta ort altına inerse short açılabilir (15 dk olarak güncelliyorum 12.36)

fakat tetikte olmak lazım 2 saatlik ort yükseliş-düşüş sınırındayız .
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    tebrikler narin hocam .....

ayrıca harputlu hocam....
    iyi hafta sonları, tebrikler Harputlu hocaya...128 den aldık 129 dan da aldık perşembe full girdik bunun içi altın sort u da sattık...her zaman diyorum acemilik mert hoca gülüyor...ayın 30 u vadeli hisselerin ve opsiyonların son günü adamlar kendi pozizyonlarını ayarlamak için gaplı artı açtı ve yukarı çekti gunu oyle kapattı yükseliş sahteydi ve Harputlu hoca yukardan sortu bastı ben ne yaptım yükseliş başladı diye bastım 2. longu...cuma full long tabi aşağı gelince ortalama 128500 de dayanamadım aldığım fiyata sattım yanı full girdin mi beynin eriyor düşünemiyorsun...tecrübe fed faiz artıracağı zaman bütün emtiyalar düşer altını en tepeden sortladım düşmeye başladı aslında mantıklı olanı fed e kadar bekleyip öyle satmaktı ama olmadı kısmet işte...tam düzeldi sıra bize gelcek amrika çöktü bu defa bakalım belki düzelir ama herifler trump ı istemiyor...iyi hafta sonları dostlar

3. narin hocam altın buradan shortladığın yere gelirse yeni yükseliş dalgası ...

gelmezse düşüş devam görünüyor .

hatta herkes borsa şellelesi beklerken gold şellele yapabilir.

Pazartesi enflasyon verişi geliyor. ..ıto ıstanbul verileri parekende fiyatlar 1,19 toptan fiyatlar 2,11 artmış. ..sanki yüksek gelecek gibi...ons altın fed e kadar asaga gider sonra yukari ...çin den gelen araç lastiklerine yüzde 60 vergi getirilmiş resmi gazete...brisa goodyear de hareket olabilir...yatirim tavsiyesi degildir

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    LONG OLUŞUMLAR

İSCTR
    GARAN

açılışla birlikte yükselmeye müsait

15 dk ortalama üstünde
    30 dk ortalama altında
    30 da üste atarsa haberlere bakmadan pazartesi long

garan 9.80 e kadar gücü yeter

SHORT OLUŞUMLAR

15 dklıkta ortalama altına inip

THYAO 5 dklıkta ort altına inerse short açılabilir (15 dk olarak güncelliyorum 12.36)

fakat tetikte olmak lazım 2 saatlik ort yükseliş-düşüş sınırındayız .

Yok mu burda su TAV'in da bir rontgenini cekecek bizim icin?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    ak parti ne kazandırdı Türkiye'ye????

allahını seven asfalt yol demesin

vatandaşın borcu 6,6 milyardan 425 milyara yükselmiş.yani kazanıp harcayan milletim borçlanıp yaşayan millete evrilmiş...

dış borca gelince...bırakın özel sektör kamu borcu saçmalığını borç 129 milyar usd'den 426 usd'ye yükselmiş. ki borcun 129 milyar dolar olduğu dönemde dev kamu kuruluşları,santraller hepsi devletin elindeydi.

devlet son dönemde bütçe iyice g...tü başı dağıtmasın diye büyük işleri(köprü,havaalanı,yollar,tüneller...) özel sektöre yaptırıp üstüne bir de aptalca iş garantisi veriyor.böylece hem olası onlarca yıllık gelirinden oluyor,hem vatandaşı bu çakallara soyduruyor, hem de gelir kalemini gider kalemine taşıyıp kendi bacağına sıkıyor.

önce pkk(sözde barış süreci) sonra şimdilerde fötö dedikleri can ciğer hoca efendileri ile ile başımızı belaya sokup ülkenin bekası itinayla tehlikeye atıldı.

önce ruslara dayılanıp temiz bir sopa yenilip ele güne ülke rezil edildikten sonra ders almayıp önce belçika,hollanda, avusturya gibi avrupa ülkelerine, sonra almanya gibi bir dünya devine kafa tutulup abd ile sidik yarışına girildi...eee rüzgar tersten esince sonuçlar malumunuz...

içeride vatandaş fener cimbom şeklinde iki zıt kutuba ayrıldı...millet birbirine düşürüldü...sosyal hayat talan edildi...burun sokulmadık mecra bırakılmadı...el sunuç: millette huzur falan bırakılmadı...

sizin de aklınıza gelenler vardır şüphesiz...ama sonuç net bir enkaz...

şimdi tekrar sorun kendinize...bu parti bu ülkeye ne kazandırdı?????????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Uvey evlat miyiz biz?

Ulkenin cari acigi kadar zarar yazmis Turkish'e destanlar okunur. Biz de havaciyiz. Bizimkisi ofisinde tank tufek canli bomba patladigi sene bile 300 milyon lira temettu dagitir.

Gelen ancak "Cin olmadan adam carpmaya calisan" bilancocular. 1 gun once gelirler, tokatlanip giderler bir gun sonra. Geleni en fazla 2 gun tutabiliriz. Bilemedin 3. Arada bir de sirketi tanklarin toplarin patladigi zaman savciliga sikayet ede, 12'den aglayarak kacmis pislik tipler gelir, bize akil verirler.

Baska kimse ne yazar, ne cizer. Ne gelir, ne gider.

Kendi kendimle kavga ederim reytingi artsin diye.

Arada ona da el atin.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Uvey evlat miyiz biz?

Ulkenin cari acigi kadar zarar yazmis Turkish'e destanlar okunur. Biz de havaciyiz. Bizimkisi ofisinde tank tufek canli bomba patladigi sene bile 300 milyon lira temettu dagitir.

Gelen ancak "Cin olmadan adam carpmaya calisan" bilancocular. 1 gun once gelirler, tokatlanip giderler bir gun sonra. Geleni en fazla 2 gun tutabiliriz. Bilemedin 3. Arada bir de sirketi tanklarin toplarin patladigi zaman savciliga sikayet ede, 12'den aglayarak kacmis pislik tipler gelir, bize akil verirler.

Baska kimse ne yazar, ne cizer. Ne gelir, ne gider.

Kendi kendimle kavga ederim reytingi artsin diye.

Arada ona da el atin.
    Selamlar 666 hocam

TAVHL günlük toparlamada ortalama üstüne atmış

Günlük yükseliş henüz başlayacak görünüyor

Toparlamada ortalama üstüne attığı için ortalamaya kadar düzeltme mümkündür

Fakat haftalık bakıldığında sadce milleti dökmüş gibi görünüyor durmadan devam edebilir

Nereye gider Allah bilir ama gider bu TAVHL

Ah ne güzel kağıt keşke benim olsa cinsinden

Sayfa 1409/2404 İlkİlk ... 409909130913591399140714081409141014111419145915091909 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •