Sayfa 141/211 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by archii Yazıyı Oku
    sen uyanık mısın adın mı uyanık arkadaşım... grafiğe bakarsan koca omuz baş omuzu görürsün... hedefi de 12300 ler ve aşağıda bir sürü devasa gap var. Amerika yukarda yataya girerken Avrupa borsaları çökecek önce Amerika 15 gün sonra... ha bu kadar adam fikrini yazıyor onlara açıklama sormuyorsunda niye bana soruyorsun o da bi garip???
    eskiden bu forumda böyle üsluba müsade edilmezdi..tuhaf buralar da değişmiş..

varant bul karayı al parayı mantığı ile çalışır sizi önce tahrik eder sonra teşvik eder az gelen para sizin bu oyunun çok kolay olduğunu düşündürür sonunda beklentinizi ve riskinizi artırır. sonunda balık ağa takılmıştır ve kıvrım kıvrım kıvranır durursunuz şuradan döner buradan döner diye ama ne yazık ki vade sonuna kadar hiç bir şey olmaz ve vade sonu geldiğinde sıfırlanır. sonra macera yeniden başlar bir hisseyi daha seçerler sonra sebepsiz alırlar milleti tekrar batağa çekerler sonra vade sonuna kadar aynı filmi bir daha izletirler. bu sarmal döngü böyle gider ne habere ne tekniğe ne ekonomiye nede mantığa sığmaz anlamakta çok zorlanırsınız oysa basit mantık ky söğüşleme mekanizmalarından sadece biri fakat en hızlısıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    varant bul karayı al parayı mantığı ile çalışır sizi önce tahrik eder sonra teşvik eder az gelen para sizin bu oyunun çok kolay olduğunu düşündürür sonunda beklentinizi ve riskinizi artırır. sonunda balık ağa takılmıştır ve kıvrım kıvrım kıvranır durursunuz şuradan döner buradan döner diye ama ne yazık ki vade sonuna kadar hiç bir şey olmaz ve vade sonu geldiğinde sıfırlanır. sonra macera yeniden başlar bir hisseyi daha seçerler sonra sebepsiz alırlar milleti tekrar batağa çekerler sonra vade sonuna kadar aynı filmi bir daha izletirler. bu sarmal döngü böyle gider ne habere ne tekniğe ne ekonomiye nede mantığa sığmaz anlamakta çok zorlanırsınız oysa basit mantık ky söğüşleme mekanizmalarından sadece biri fakat en hızlısıdır.
    Sanki beni anlattın kardeş ya, kıvranıp duruyorum thıvh de 😂

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mgulesci Yazıyı Oku
    Sanki beni anlattın kardeş ya, kıvranıp duruyorum thıvh de ��

LG-X240 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    elindeki sıfırlansın bak 1 tl belki 2 tl oynayacak yani sana belki de en az 100 kademe kazandıracakken bir türlü kazanamayacaksın. 2 ay vadeli halkbank almıştım 1 tl düşsün ben zararımı kurtarıyordum karı ona kalsın tam 2 ay bekledim düşmedi elimdeki sıfırlandı 2 ayda 5 tl düştü eğer vade olmasaydı 1 koyup beş alacaktım hemde 2 ayda. boşuna para kaptırıyoruz burada borsa varant viop fx hepsi tuzak mantık dışı tezgah ve başında da devlet var. şikayet edecek biride yok ne gerek var bu kadar kaybetmek için kendimizi hırpalamaya.

5.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,islem yaptiginiz sayafadan gorur

Hocam bilmeden etmeden para yatirmayin .. 10 tl de olsa yatirmayin. Girdiginiz varant endeks satim varanti. Endeks eksiye gectikce varantinizin degeri artar, endeks ciktikca duser. Ocak satim varanti almissiniz 31 Ocak 2018 vadeli.. Gireceginiz varantlarin vadesini ,alim satim yaptiginiz sayfadan gorursunuz.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kesinlikle aynı fikirdeyim..bilmeden almayı geçtim varant konusunda uzman olsanız bile endeks yönü belirsiz günlerdeyiz ve ters ayakta yakalanırsak yakar..ayrıca varant taşımıyorum ben..olursa günlük..

6. Varant işi şakaya inada gelmez trende ters oynama gün içi ters oynayacaksa zirveden dene. Çıkışta olan endekse ya da hisseyi şortlama 10 liradan beri THYO satıma bulaşmayın dedik 13 ü geçti %30 spottaki kar varanta nasıl yansır batırır adamı.Ya diperden ya da zirvelerden oyna. Misal endeks %2 pirimli tepki için şort yap ya da %2 eksi uzun aç en azından daha altı yok dersin az zararla kaparsın vadesi yakın olan varant riaktir alırsan eve götürme sabah açılışa bak yine al.Bir haftadır uzun kovaladım. Dün misal bile bile varantta kaldım UZDCJ alım varantı 42 den vermedim sabah karına 35 kapadı sabah 30 u gördü. Kapanışta 43 ü görüp ver geldik 132 ye ümit var 31 Aralıka kadar şu an n akitim sabah izlerim araya hafta sonu giriyor hele ay sonu vadede büyük kayıp olur vadeden bulaşma en azından kapanışta ver.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

7. Uzun için UZIDH varantını izleyeceğim yarın 140 bin dayanak 28 şubat vade . Satım içinse UZIYV varantı 125 bin dayanak 28 şubat vade. 31 aralık vadeye vur kaç amaçlı girilir artık
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

8. Yarın verirse 0,15 ten UZSDH yazdım. 40000 adet. Kısa vadeli düşüş için. Tabi almam endeksin 108 bine gelmesi gerekiyor.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 141/211 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •