Sayfa 142/575 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 4597 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Amcam yasli başlı adam, ayağınıza gelecek dermanı yok, yeğeni Bizansa NAHHH... gidecekti, al gotur deye 2 koli iraki birakti, yeminlen...
    Bizans işi yattı malum sebeplerden dolayı .. Artık Tekelci amcanın yeğenini Eskişehir’e Fahrettin abiye bekliyoruz . Uşak’a gidersek oradan gecelim dedik yeğen kızdı yollar kötü buradan gidilmez dedi sustuk kaldık Bu yüzden yeğenin havayı düzeltip gelmesini bekliyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Üzüm suyu içtik bugünde hemde %100 üzüm suyuymuş (yersen) artık tv karşısına geçme zamanı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Müşterilere müzik dinletelim ki daha çok rakı içsinler

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bizans işi yattı malum sebeplerden dolayı .. Artık Tekelci amcanın yeğenini Eskişehir’e Fahrettin abiye bekliyoruz . Uşak’a gidersek oradan gecelim dedik yeğen kızdı yollar kötü buradan gidilmez dedi sustuk kaldık Bu yüzden yeğenin havayı düzeltip gelmesini bekliyoruz
    2 Koli iraki gotururkene, bir de ustune benzin yakarsan, batar bu Tekelci amcan deyip, kalayladi beni!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Ben eyvah bilmezdim, eyvahım oldum
    Ben Allah bilmezdim, dergâhım oldun
    Nasıl cehennemsin, yanmaya geldim
    Sizde bulunmaz mı derdime deva
    Zalime mi kalsın şu yalan dünya

https://www.youtube.com/watch?v=nRFVr44DpQA

Madem cehennemde yanıyoruz, içelim o zaman......

Afiyet olsun dostlar.............
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

8. Afiyet olsun

Sayfa 142/575 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •