Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    bence düşüşe onay almaya gidecek yukarı

ancak sonuç değişmeyecek yine düşecek

senin dediğin gibi direk şelale olursada ben arkadan bakarım ellerim bomboş
    dususu bilmem ama bu kararlar ile butun kis boyunca inanilmaz bir ekonomik daralma ile karsi karsiya kalacagimizi net olarak ifade edebiliriz.

bizim parasal genisleme gibi bir sansimizda yok, hatta mecburi bir sıkılaştırma icindeyiz. kredi musluklari acik olabilir ama bu oranlar ile nasil bu is cevrilecek o ayri bir konu

ve en buyuk problem ise

parasal genisleme esnasinda verilen kredilerin geri odemelerinin baslamis olmasi ! bir problem de bir onceki pandemi de onumuz yaz idi, su an ise kış

2.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    İyi şort kapattırdılar.
    Düşerken sırtında fazla şortcuyu istemiyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Haberler sadece algı yaratmak için. Ne düşüşün ne akşam tepkinin kapanmayla alakası yok.

Kâr satışı başladı. Teknik, endeks yorgun para bitti diyor.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    dususu bilmem ama bu kararlar ile butun kis boyunca inanilmaz bir ekonomik daralma ile karsi karsiya kalacagimizi net olarak ifade edebiliriz.

bizim parasal genisleme gibi bir sansimizda yok, hatta mecburi bir sıkılaştırma icindeyiz. kredi musluklari acik olabilir ama bu oranlar ile nasil bu is cevrilecek o ayri bir konu

ve en buyuk problem ise

parasal genisleme esnasinda verilen kredilerin geri odemelerinin baslamis olmasi ! bir problem de bir onceki pandemi de onumuz yaz idi, su an ise kış
    aynen büyük resimde tepede olduğumuzu söyledim

belkide aceleleri vardı onun için hızla götürdüler yukarı
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Laguna kayboldu,nerede acaba.?

Fox Haber : Borsa İstanbul için Katar yatırım otoritesi 200 milyon dolar ödeyecek.

Anadolu Ajansı : 26 Kasım'da TVF ve QIA arasında imzalanan mutabakat anlaşması kapsamındaki işlem, QIA’nın 200 milyon dolarlık yatırımıyla sonuçlandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    tek kişinin karar verdiği ülkede 200 milyonda olur 20 milyon da olur.karşı çıkarsan vatan haini olursun.
    o yüzden konuşmak gereksiz..rakamın önemi yok yani..
    Bence satışta bir sıkıntı yok..ama daha şeffaf olmalıydı...mesela 4 milyar usd üzerinden satsalardı iyi oldu derdim..2 milyar üzerinden satılınca peşkeş çekmek gibi oluyor...tüm dünyada bir malın bormal bir fiyatı var, bir de zengin arap fiyatı var.

ama sen, kasada kuruş yok, ateşle ordan bir 200 milyon dersen..adam da 2 milyar üzerinden hesap kitap yapar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fox Haber : Borsa İstanbul için Katar yatırım otoritesi 200 milyon dolar ödeyecek.

Anadolu Ajansı : 26 Kasım'da TVF ve QIA arasında imzalanan mutabakat anlaşması kapsamındaki işlem, QIA’nın 200 milyon dolarlık yatırımıyla sonuçlandı.
    Komisyonu ne kadar acaba?
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Sayfa 145/996 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •