Onemli Gunler Banner
Sayfa 15/167 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1330 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TGSAS - TGS Dış Ticaret

1. Spek gelir çarpar gider almaya gırsat vermediği gibi satmaya da fırsat vermiyor ne biçim bir spakse altı aydır alana kazandırmıyor demekki kendide kazanamıyor.beklemeye devam.pergamon bile gitti bunu nasıl ky ya dağıttılarsa eylülde gel şarkısını söylemeye devam

2. Endeks yüzbine geldi hala atmışbin gibi davranıyor umutsuz vaka

3. Arada bi gidiyomuş havası verip mal tazeliyor. Spek bi eli dekiler tam olarak boşaltsın hele. Sona bakarız

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Endeks yüzbine geldi hala atmışbin gibi davranıyor umutsuz vaka
    ainen kardesim hissenin 3.80-83 aralıgıyla bi derdi var galiba bende anlamadım bu endekte 5 lira civarı olması gerekir halbuki 2 gundur bahsettigim genele yayılma da basladı ama hala buna ugramadı
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

5. İste boyle bu hisse hayeller 3.90 4 tl gercekler 3.80 ben 3.84 ten sattim kurtuldum gecen gunu borsa 110 000 olunca 3.86 kirar borsa 120 000 olunca 3.90 gorursunuz

6. Unutuldu iyice speği hastalandı mı ne yaptı bunun

7. 3.80 den malı yükledim hadi bakalım sat alttan keseyi doldururuz ağam

8. halka acıldıgından beri ne bir temettu ne bir bedelsiz ne bir hisse geri alımı ...endeks nerde bu nerde takmıs herif 3.80-83 aralıgına..patron sahip cıkmıyorki ulan patron tanrıverdiler hep bana hep bana derdiniz.. kasanızda 74 milyon tl var ayıp be
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

Sayfa 15/167 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •