Sayfa 156/1000 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. böyle ..cık bir yargı dünya üzerinde görülmemiştir, bir daha da zor görülür

kılıçdaroğlunun 900 bin tl.lık tazminat kararını onayan yargıtay
    söz konusu devlet olunca devletin mali gücü 150 bin tl.tazminat ödemeye yetmiyor diyebiliyor.?
    hangisinin mali gücü daha fazla siz karar verin devletin mi, muhalefet liderinin mi..?

https://odatv.com/devletin-mali-gucu...-26021910.html

2.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Bu esrarengiz para hala tl ye geçemediyse çok geç olabilir; delta operasyonunda kimsenin gözünün yaşına bakmazlar çünkü ��
    oyle bi meblağ varsa
    tl ye seçim evveli geçmez
    seçimi görür
    ver / verme coşkuyu yapar

3.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Bu esrarengiz para hala tl ye geçemediyse çok geç olabilir; delta operasyonunda kimsenin gözünün yaşına bakmazlar çünkü
    Geçmediğini... 15/17 milyar usd olduğunu, merkez bankası kararını beklediğini, sonrasında TL ye geçip en uzun vadelerde faiz e yayılacağını rüyamda gördüm.
    Ama genelde rüyalarım gerçek olmaz
    Bol kazançlar

4. Siz bana bakmayın...alkolik, alemci, borsacı bi tipim. Ben hala yanılsama fiyatlarının tamamlanmasını dengelenme fiyatları olan 4,02/4,92 aralığını hedef olarakta 4,62 civarını bekleyen...ve bu aralıkta gezinecek bir usd TL olacağını öngören hayalperestlerdenim...
    )
    Bol kazançlar

5. Yav ağam de get eğlenme bizimle. Hangi döviz girmek için MB nin onayını beklemiş. Sebep? 15 milyar dolar para girecek, devlet fellik fellik döviz arayacak, batık Yunanistan 4.75 ten borçlanırken 6-7 arası borçlanacak. Gelsin devlet dış borçlanmasına düşük teklif atsın madem. O parayı bulsunlar Katarın hediye uçağıyla seferler yapıp taşırlar.

11 kuruş indirimide geri alacaklar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by pawn stars Yazıyı Oku
    Geçmediğini... 15/17 milyar usd olduğunu, merkez bankası kararını beklediğini, sonrasında TL ye geçip en uzun vadelerde faiz e yayılacağını rüyamda gördüm.
    Ama genelde rüyalarım gerçek olmaz
    Bol kazançlar
    Bende diyorum ki madem ki akıllı para bu, neden geçen eylülde hatta ekimde gelmedi..de bekliyor.. bekliyorsa neyi bekliyor daha ? çünkü bu aylardan itibaren akbabalar inanılmaz götürdü ve halen sofra ortada.. bu sofra ne zaman kalkacak onu bekliyoruz şimdi 🙂

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    oyle bi meblağ varsa
    tl ye seçim evveli geçmez
    seçimi görür
    ver / verme coşkuyu yapar
    Sn üstat , seçimden sonra yepyeni bir sofra kurulması ihtimali yüksek.. trader olsam buna oynardım 🙂

Sayfa 156/1000 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •