Onemli Gunler Banner
Sayfa 159/451 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 3607 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. merhabalar, bir pimaş 0,4933 egpro ediyorsa şu an pimaş almak daha mantıklı değil mi fiyat olarak, atladığım bir detay mı var acaba?

bir de dün kap'a düşen açıklamalar bende işlemlerin son sürat devam ettiği ve bu hafta birleşmenin tamamlanacağına dair bir his uyandırdı, umarım 2018'de a grubu olarak işlem görmeye başlanır.

-----------------------------------------
    yazdıklarım kendi görüşümdür, yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by jackbristow Yazıyı Oku
    merhabalar, bir pimaş 0,4933 egpro ediyorsa şu an pimaş almak daha mantıklı değil mi fiyat olarak, atladığım bir detay mı var acaba?

bir de dün kap'a düşen açıklamalar bende işlemlerin son sürat devam ettiği ve bu hafta birleşmenin tamamlanacağına dair bir his uyandırdı, umarım 2018'de a grubu olarak işlem görmeye başlanır.

-----------------------------------------
    yazdıklarım kendi görüşümdür, yatırım tavsiyesi değildir.
    2 hisse 1 tane egpro ediyor pay ve payda gibi düşün o yüzden egpro candır
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    2 hisse 1 tane egpro ediyor pay ve payda gibi düşün o yüzden egpro candır
    öyle sn. filozof da mesela 1000 lot egpro'su alan biri şu an 10,17den satsa yerine 4.79'dan 2079 tane pimas alabiliyor, elindeki pimaslar da birleşmeden sonra 2079x0,4933'ten 1025 egpro lotuna denk geliyor o yüzden dedim bu hesap daha mantıklı düşününce.

bu arada kervt forumunda da takip ederdim sizi, bugün burayı geriye doğru okudum da burda da bayağı katkılarınız olmuş, kendi adıma teşekkür ederim fırsat bulmuşken, egpro yatırımcısına çok çektirmiş; sizin gibi birleşmeyle meydana gelecek güncel sayıları ve şirketle ilgili olumlu haberleri paylaşan yatırımcılar bilinçlendiriyor bizi de. sağ olun.

-------------------------------------------------
    yazdıklarım kendi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by jackbristow Yazıyı Oku
    öyle sn. filozof da mesela 1000 lot egpro'su alan biri şu an 10,17den satsa yerine 4.79'dan 2079 tane pimas alabiliyor, elindeki pimaslar da birleşmeden sonra 2079x0,4933'ten 1025 egpro lotuna denk geliyor o yüzden dedim bu hesap daha mantıklı düşününce.

bu arada kervt forumunda da takip ederdim sizi, bugün burayı geriye doğru okudum da burda da bayağı katkılarınız olmuş, kendi adıma teşekkür ederim fırsat bulmuşken, egpro yatırımcısına çok çektirmiş; sizin gibi birleşmeyle meydana gelecek güncel sayıları ve şirketle ilgili olumlu haberleri paylaşan yatırımcılar bilinçlendiriyor bizi de. sağ olun.

-------------------------------------------------
    hesap karışmış, 10,17x1000/4.79dan 2123 pimas lotuna karşılık x0,4933le 1047 egpro lotu
    tutarları yuvarladım tabii komisyon vs ayağına

----------------------------------

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by jackbristow Yazıyı Oku
    hesap karışmış, 10,17x1000/4.79dan 2123 pimas lotuna karşılık x0,4933le 1047 egpro lotu
    tutarları yuvarladım tabii komisyon vs ayağına

----------------------------------
    mantığınız güzel(Bir de harunkahramanı takip et o da biliyor egpronun ne kadar iyi iş çıkaracağını sadece sabır )
    piramit ne zaman agresif alış yaparsa o zaman güzelleşir tahtasabah pimaş yeşil idi egpro kırmızı ama bence noelde kırmızı giyene şans getirir
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,351
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    92.21 olmuş tebin payı 22.729.175 lot
    tebin takısı 92.22 güncel rakam

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    mantığınız güzel(Bir de harunkahramanı takip et o da biliyor egpronun ne kadar iyi iş çıkaracağını sadece sabır )
    piramit ne zaman agresif alış yaparsa o zaman güzelleşir tahtasabah pimaş yeşil idi egpro kırmızı ama bence noelde kırmızı giyene şans getirir
    noelin rengi de zaten yeşil ve kırmızı ne yazın sıcağı, ne kışın soğuğu diyerek bekliyoruz pencerenin önünde

---------------------------------------------------
    yazdıklarım kendi görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 159/451 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •