Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ayhan başkan, Ankaranın eskisi olarak siz bilirsiniz. BAŞKENTGAZ diye bir doğalgaz firması var. Kartlı sayacıma bugün gaz alayım diye gazmatiğe gittim. Kredi kartı ile satın almak mümkün değil ( düzenek yok )

PTT gazmatikte kredi kartı yeri var ama ne hikmetse kredi kartlarını '' okuyamıyorum, üzgünüm '' diyor. Sonuçta nakitle almaya mı zorlanıyoruz yoksa ben mi beceremiyorum ?
    Ben hep nakit aldığımdan gazmatiklerde kredi jart varmı bilmiyorum. Muhtemelen yoktur. Zira gazmatikler komisyon alıyor. Birde kredi kartı komisyonu alınırsa sıkıntı olabşlir. Ptt matiklerden hiç işlem yapmadım. Direk ptt gişelerinden ve nakit aldım içeride kredi tahsilatı için post cihazı var ama gaz alımında kullanılıyor mu bilemiyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    hadi 71 i 7.71 diye anladık diyelim de nokta 2 si ne
    . Fazla olnuş sanırım 7.712 demek istemiş. Psiko son zamanlarda şarküteri market işlerinde topiğin devrelerini söylediğn fiyatlarla yakıyordun dolarda da yakmaya başladın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ne alaka
    İki partinin seçmeninde hem ak partiden hem hdpden yoruldu. İkisinide desteklemek zorunda değiller. HDP’nin kobane sevdasının nereden çıktı acaba ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kobani olayları ven 6 yıl önce adanada iken olaylardı üzerinden 6 yıl geçmiş nereden çıktı bir daha soruşrurulması

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    . Fazla olnuş sanırım 7.712 demek istemiş. Psiko son zamanlarda şarküteri market işlerinde topiğin devrelerini söylediğn fiyatlarla yakıyordun dolarda da yakmaya başladın
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    4.95 e kilosu tavuk vardı .
    tavuğu 49.5 ten aldıysa kötü

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kobani olayları ven 6 yıl önce adanada iken olaylardı üzerinden 6 yıl geçmiş nereden çıktı bir daha soruşrurulması
    Gundem degistirmek icin Baskan, ekonomi fena goctu..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben bu dusunceye katilmiyorum.

Gecenlerde Biji Ahmet acikladi, son 300 yildir, bu yolsuzluk suruyor, diyordu, adam prof. herhalde dogrudur.
    Ben 3 bin sayfadır diyorum , Osmanlı 'nın ne olduğunu

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kaç tane ülke ile savaşmış içerdwki binlerce haini yenmiş yargılamış bir kısmını asmış adam içeride dışarıda onbinlerce düşmanı olan adam ya korumasız ya 3-5 kişi ile sürekli vatandaşla iç içe oturyor geziyor sohbet ediyor.
    İtibardan tasarruf etme noktasında kırgınım kendisine .

Sayfa 162/1002 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •