Sayfa 169/1019 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 8147 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    bence sayın k.sami özer şirketlerin yönetim kurullarından İSTİFA ETTİRİLMİŞ

.itoda takyidatsız bir şirket oda 2,5 yaşındaki tosuncuk kıbrısta otlanan çbs satış pazarlama birde dikkatimi çeken 04,07,2017 ticaret siçil gazete bilgileri ulaşılamıyor belki orda ki bilgiler bize net bilgi verir.

bir şeyi fark ettim yazımı düzeltmek zorunda kaldım.
    Bunlar borçları ödemişler. Biz neyi bekliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    şu gerçek biz ne kadar karıştırsak bir yere varamıyoruz tek çare kafa patlatmadan beklemek.her şey oluruna varır nasipten öte geçiş yok hakkımızda hayırlısı demek düşüyor adıma .
    İnşallah hayırlısı neyse o olsun umut dünyası amaç inanmanın ve sabrın mükafatını görmek bazen göremiycekmişim gibi hislerede kapılmıyorum diyemem kelimeler yetmez duygularımı ifade etmeye sonuç iyi olursa beni yerden yere vuranlara kedi gülücem.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    İnşallah hayırlısı neyse o olsun umut dünyası amaç inanmanın ve sabrın mükafatını görmek bazen göremiycekmişim gibi hislerede kapılmıyorum diyemem kelimeler yetmez duygularımı ifade etmeye sonuç iyi olursa beni yerden yere vuranlara kedi gülücem.
    Kardeşim sen yeterki haklı çık bu hisseler tekrar borsaya geri dönsün ki dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımızla bu kez burada badem gözlü karakaçan gibi anıracağıma söz veriyorum çünkü o kadar canım yanmış durumda..Slmlar..

4. duy ali.burhan.orhan ne hale geldik sayenizde ufakta olsa bir ses veya yaşam belirtisi verin

5. Ah ahhh tık yok tık sabır taşından eser kalmadı şimdide gözü bize dikti ne olur ne olmaz derken hık deyip gidicez ah ahhh imamı da günaha sokacak.

6. Çbs Kıbrıs onalt grubunda çok büyük hareket var İngiltere fuarlar çbs kıbrısa sorduğumuzda sadece yurt dışı isim hakkını aldık diyorlar.
    Yanlız yurt dışı çok ciddi yatırım yapılıyor onalt grubu tarafından çbs isim bilinirliği açısından önemli olduğunu düşünüyorum
    Bazı olaylar zincirleme devam eder bakalım çavuşoğlu bu zincirin neresindeEkran%20g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleri_20190115-195118.jpg

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sanki çölde buz gibi su içtim ferafladım be saç dibinden ayaklarımdaki tırnak ucu bile hissetti.

8. Özellikle ile reklamlarında hazırmısınız diyor ben hazırım sen ses ver yeter

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 169/1019 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •