Sayfa 18/107 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 853 madde; 137 - 144 arası.

Konu: YAYLA - Yayla Enerji Üretim

1. İhaleyi pek kâle alan yok galiba

daha zamanı gelmemiş demek ki bu hissenin. bol sabırlar ve kazançlar

3. önemli bir ihale kazanmışlar. güzel olacak inşallah...

4. Hisse sığ.haber beklenmedik bir zamanda geldi,ağalar birşey olmaz havası yaratıp hisse toplayacaklar.Benim hiç ilgilenmediğim bir hisse olmasına rağmen haberi okuyunca sabah aldım.Sermaye belli,işin tutarı belli.Grafik ortada 2014 senesinde 9,00 küsür görmüş hisse.Birazda biz bekleriz.

Kendi görüşlerim olup al sat kararını kendiniz veriniz..

YAYLA Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -1936266

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Bedelli sonucu ne zaman açıklanır acaba? spk'ya başvuralı 1 ayı geçti sanırım.Bugün 2.01'e kadar düştü.hacim artmaya başladı biraz.Son viraj bu olur inşallah....

7. sn rockwell'in dediği gibi burdaki en büyük sorun bedelli sermaye artırımı,bir an önce onaylanıp sermayeyi arttirdımı üzerindeki kamburu atmış olacak.o zamana kadar sürünmeye devam edecek gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    sn rockwell'in dediği gibi burdaki en büyük sorun bedelli sermaye artırımı,bir an önce onaylanıp sermayeyi arttirdımı üzerindeki kamburu atmış olacak.o zamana kadar sürünmeye devam edecek gibi.
    Hisse hareketleri bana Batısöke çimeto'nun bedelli sermaye artırımındaki hareketi hatırlatıyor.Orada da hisseyi önce 1.99 seviyelerine indirip sonra piyasaya göstermek için yükseltmişlerdi.Sonra bedelli haberi gelmişti.Tabii birkaç devre kesici yemişti yükselirken.Umarım daha da düşmez bundan sonra.Hisse şu an için oldukça ucuz görünüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 18/107 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •