Sayfa 195/1003 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Ben artık Türkiye'de bir köyde yaşıyorum. Bildiğiniz köy işte, tavuklar koyunlar çobanlar tezek kokusu ekili tarlalar vs vs. Ev yoğurdu, süt ve gezen tavuk yumurtasına gömülüyorum sürekli. Sağlığım mükemmel. Haftada tek 1 gün şehir merkezindeki ofisime gidiyorum. Eğer gitmem gerekmiyorsa haftada 1 gün de gitmiyorum. Köydeki evimden işlerimin çoğunu yapabiliyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Burada Corona Morona hak getire, gündeme bile gelmiyor.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Ben artık Türkiye'de bir köyde yaşıyorum. Bildiğiniz köy işte, tavuklar koyunlar çobanlar tezek kokusu ekili tarlalar vs vs. Ev yoğurdu ile gezen tavuk yumurtasına gömülüyorum sürekli. Sağlığım mükemmel. Haftada tek 1 gün şehir merkezindeki ofisime gidiyorum. Eğer gitmem gerekmiyorsa haftada 1 gün de gitmiyorum. Köydeki evimden işlerimin çoğunu yapabiliyorum. Sizlere de tavsiye ederim. Burada Corona Morona hak getire, gündeme bile gelmiyor.
    Th üstad biz de şehirde evden haftada 1 ancak cikabiliyoruz ama parasızlıktan. Ne varsa ful hisseye gömülecek. Olsun pişman değilim. Dün aldım, 2 sene vade koydum.Ya sifirlasin ya 2 ye katlasin 2 senede. Ortasını kabul etmem

Bu arada yazılarını arıyoruz fırsat buldukça yaz.Başlıktaki panik havası biraz dağılıyor

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    sayın hocam varanttan pek anlamam bu ne anlama geliyor.
    aman uzak dur, varantlarda orta/uzun vadede kazanma oranı %1 gibi yani %99 olasılıkla kaybediyorsun, yurtdışındaki varantlar arzu edildiğinde hisseye dönüşebiliyor ama TR'de bu mümkün değil
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Bana bir cevap verin lütfen bu hareket tep ki mi yoksa dönüş mü

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Daha cok roundu var. Belki sonra verir. Ben de fazla Pegi alamadim zaten. Cok sig bir tahta. 36 ortalamali istedigimin birazi ancak. Haftaya bakacagim.
    sen 35.50 den aldın ama fazla alamadın, ben ise karanlık odada istediği kadar aldım ama 57.90 ödedim, ben aldığımda karanlık odada 200,000 lota yakın işlem olmuştu 57.90 dan, hayırlı olsun 35.50 maliyetli PGSUS'ların

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Daha cok roundu var. Belki sonra verir. Ben de fazla Pegi alamadim zaten. Cok sig bir tahta. 36 ortalamali istedigimin birazi ancak. Haftaya bakacagim.
    Japan Airlines dün gece Tokyo borsasında %13 düştü ama buna rağmen şu an bulunduğu yer en tepeden %50 gibi aşağıda, THYAO ile PGSUS anormal satış yediler ve en tepeden %60'dan fazla düştüler

7.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    dow % kaç düştü %29, imkb kaç düştü %25. sadece bir kıyaslama.
    ayrıntı işte burada yatıyor, bu kadar kısa zaman içinde bu kadar düşüş olduğuna göre marjin yiyecek olanların alayı marjin yemiştir, batması olası olanların da alayı batmıştır, sonuçta da zorunlu satışlar devreden çıkmış olmalı en azından şimdilik

Sayfa 195/1003 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •