Sayfa 197/1000 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Gördük pazartesi...
    Tcd neden girdik kağıt takip etmeyelim bizim yerimize takip etsin dedik ancak kağıtları hem takip ediyorum hemde ons ayrı takip ediyoruz.
    Misal durdo sabah + yazıyor seans sonrası - ye dönüyor senin elinde olsa satarsın hemen ama fonda bu olay yok zarar.
    Diğer olumsuz şeyler fiyat açıklama 1 gün sonra sabah 9 da birde fiyat değişiyor kafasına göre sanki hisse almışsın gibi.
    Valörleri söylemiyorum bile
    Ben napacam???
    Hic hisse almadim
    Simdi hesap ac
    Nasil alinir ogren vs...

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ben napacam???
    Hic hisse almadim
    Simdi hesap ac
    Nasil alinir ogren vs...
    Hesap açmak sanki çok zor
    Osmanlı yatırımda açabilirsin on binde 4.5 alıyor.
    Hisse çok zor değil bende almadım daha önce..

Muhtemel dağılım
    %15 ons
    %20 döviz
    %15 kira sertfikası
    %20 Ters Repo
    %30 hisse
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Gördük pazartesi...
    Tcd neden girdik kağıt takip etmeyelim bizim yerimize takip etsin dedik ancak kağıtları hem takip ediyorum hemde ons ayrı takip ediyoruz.
    Misal durdo sabah + yazıyor seans sonrası - ye dönüyor senin elinde olsa satarsın hemen ama fonda bu olay yok zarar.
    Diğer olumsuz şeyler fiyat açıklama 1 gün sonra sabah 9 da birde fiyat değişiyor kafasına göre sanki hisse almışsın gibi.
    Valörleri söylemiyorum bile
    Güncel portföyü bilemediğimiz için ne takip etsek hepsi boş bence, sadece kendimizi yorarız. Güncel fon fiyatını takip etmek yeterli. Sizin adınıza hayırlı olsun, nasıl huzurluysanız en karlısı o.

4. EID den söz ediliyor ama portföy değeri çok düşük, pek rağbet görmüyor nedense.

Bir de, şu adreste fonlarla ilgili kapsamlı bilgi var sanırım. Detaylı veri için paralı abonelik gerekiyor yalnız. Webster kardeşimiz üye olur, bize de bilgi iletir tahmin ediyorum

https://www.fonbul.com/FonBulPlus/Ya...yatTablosu/TCD

5. Kendiniz hisse alırsanız zarar etme ihtimaliniz %95.

6.  Alıntı Originally Posted by Sulo Yazıyı Oku
    Güncel portföyü bilemediğimiz için ne takip etsek hepsi boş bence, sadece kendimizi yorarız. Güncel fon fiyatını takip etmek yeterli. Sizin adınıza hayırlı olsun, nasıl huzurluysanız en karlısı o.
    İşte kızdığım olay şeffaflık yok neye yatırım yapıyor belirsiz,daha fiyatı bile açıklamıyor 1 gün boyunca..
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7. Tcd fonu 2 haftada 1,28den 1,40 a geldi. Biraz soluklanması normal bence.

8.  Alıntı Originally Posted by Kartal Yazıyı Oku
    EID den söz ediliyor ama portföy değeri çok düşük, pek rağbet görmüyor nedense.
    Söz eden benim ancak benden de yeterli ilgiyi göremedi zavallı fon. Bende de az var zaten, gittik OBP'nin hamallığını yaptık bunca zamandır.

Sayfa 197/1000 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •