Sayfa 201/1122 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Usdt şu an 15.29
    Kriptoparalarda yoğun satış var (yani tethere normalden fazla talep var)

dolar tl kurunun açık olmadığı günlerde tether hareketleri yanıltıcı olabilir, dikkat...

2.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Kriptoparalarda yoğun satış var (yani tethere normalden fazla talep var)

dolar tl kurunun açık olmadığı günlerde tether hareketleri yanıltıcı olabilir, dikkat...
    Cuma gününe kadar böyle değildi yani usdtry ile paraleldi. Cuma günü piyasa kapandıktan sonra usdt coştu. Geçen hafta bankalara yurtdışı firmalar üzerinden foreks işlemi yaptırılmamasına yönelik yazı gönderilmişti, sanırım sebebi tatilde biraz usdtry baskılamak amaçlı olsa gerek. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Ben olsam fiyatları dolar fiyatıyla söylerim .olur biter.kur şokunu bir kez yeriz.boyle hergun olmektense.zaten olucagi o.bu kadar TL eninde sonunda dolara geçecek veya yuroya.
    Bayramda köprü beleşe.!!
    Dudu köprüde çadır mı kurdu.????
    Deniz manzaralı.????
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Dudunun nerde olduğunu uydu görüntülerinden tespit ettik.iste burda:

https://youtu.be/uwieDkEbXvo

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Cuma gününe kadar böyle değildi yani usdtry ile paraleldi. Cuma günü piyasa kapandıktan sonra usdt coştu. Geçen hafta bankalara yurtdışı firmalar üzerinden foreks işlemi yaptırılmamasına yönelik yazı gönderilmişti, sanırım sebebi tatilde biraz usdtry baskılamak amaçlı olsa gerek. Ytd.
    geleneksel fx hala açık..
    Aracı kurum dar makas uygulayan fximsi işlemleri bağladığını belirtti.
    Dar makalı spot işlemler..
    Memento mori

6. Güven İslamoğlu
    @guvenislamoglu
    ·
    20s
    Berber 850 bine aldığı evin 2,5 milyon olduğunu söyledi.Keyfi yerinde.
    Kaç çocuk var ?
    3 dedi.
    Çocuğunun 2,5 milyonluk ev için kaç yıl çalışması lazım ? Hesaplamadım.
    Ayda 10 bin köşeye koysa,20 yıl.
    850 bin kalsaydı 7 yıl.
    Sen 10 bin koyuyor musun ? ��
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Vasıfsızda gidiyor bir kaç yıla ülke kışın 50Milyon(türk nufus) yazın turistle beraber 3 aylık ortalama 100M olur
    Eskiden kızıyordum. Artık kızamıyorum. Hem iktidar hem muhalefetin icraatlarını popülist buluyorum. Bu icraatları finanse etmek için maddi olarak daha ne kadar kendi hayallerimden, hayatımdan fedakarlık ederek devam edebilirim.
    Bu nedenle gidene yolun açık olsun diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Normal o bizim tatil dönemlerinde çok çıkıyor çarşamba sabaha karşı düzelir. Düzelmezse birşeye yan basmış olabiliriz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 201/1122 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •