Sayfa 207/485 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne yabanci ortakligi? O hikaye biteli cok oldu.
    Nerden biliyon bi bilgin mi var. Kaymak gösterir misin...

2. Bence şuan ki fiyat baskısı ortaklık işinin tırt olduğunu düşünüyorum

Ytd

Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Nerden biliyon bi bilgin mi var. Kaymak gösterir misin...
    Hissenin fiyati kaynagi. Kahin olmaya gerek yok buna.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hissenin fiyati kaynagi. Kahin olmaya gerek yok buna.
    Yabancı ortaklık yada satış hikayesi rafa kalktı en son kap açıklamaları da bunu gösteriyor zaten, ama şirketin dinamikleri bana her zaman güzel geliyor. Bilanço da bozulma olmadıkça ve sıkı takip ettikçe bu hisseden ciddi bir zarara gırmeyecegımı düşünüyorum güncel fiyata yakın bir yerden güzel bir maliyetle artık orta ve uzun vadede hissede kalıcı olmaya karar verdim. Ha bir de satış hikayesini tekrar ısıtırlarsa yakasını hiç bırakmam. 666 senin de gelecekle ve bu hissede pozisyon açmakla ilgili düşüncelerini almak isterim.

5. Biri korkuyu saliyor digeri destege geliyor yazilanlarin altini doldurdugunu sanip süslüyüp püslüyüp yamakliga devam ediyor ..

Yedikmi ?
    Tabiki Hayir..
    Tabiki DEVAM ..

6.  Alıntı Originally Posted by YmhTrader Yazıyı Oku
    Biri korkuyu saliyor digeri destege geliyor yazilanlarin altini doldurdugunu sanip süslüyüp püslüyüp yamakliga devam ediyor ..

Yedikmi ?
    Tabiki Hayir..
    Tabiki DEVAM ..
    Kim korkuyu salıyor kim yamahlık yapıyor de bakim sen. Millete laf atacağına bir kaç doğru kelam ette ne demek istediğini anlayalım. Merak etme burdaki herkes usta yamah mamah yok

7.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kim korkuyu salıyor kim yamahlık yapıyor de bakim sen. Millete laf atacağına bir kaç doğru kelam ette ne demek istediğini anlayalım. Merak etme burdaki herkes usta yamah mamah yok
    Bi Kaan acemi

8. Şu yazdiklarinla kendini ustami sandin ?

Bazi hisseler vardir hicbir temel teknige sigmaz verilen tarih ve hedef vardir bu aralikta operasyonu gerceklestirir. Link te bu hisselerden alan yatirimcinin buyuk bolumu bunu bilir ve bu aralikta Voleyi vurmaya calisir hisseyi iyi bilmeyen ise Operasyonun bir parcasi olarak mal sahibi yapilir !Sizin gibiler ise korkutup sindirerek iyice panige surekler ..

Simdi Sen gorevini yapmaya devam et ekürün yazsin sende altini doldur ..Benim bilgim
    de bana kalsin benim yazdigim topiklerdeki hisselere takil sana yeter.

Sayfa 207/485 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •