Sayfa 210/406 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 3241 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. nasıl bir şirket ve sahipleri...

2.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    nasıl bir şirket ve sahipleri...
    Şirketin asıl kurucusu vefat etti. Geride kalanlar pek ahlaktan nasip almamış gibi.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

3. genelde yükseliş trendi öncesi böyle yaparlar..alkim artik iyice alim kivamina geldi....herşeyin bir zamani var..buda gidecek kalacak değil..

4. Açıkladığı bilanço sonrası bugünkü hareketi normal. Dün uzun kırmızı bir bar dikebileceğini ifade etmiştim zaten. Elimde şu an Alkim yok. ''Elinde hisse yoksa konuşma'' derler küfrederler genelde ama belki de bu sayede daha objektif yorum yapılabiliyor. Bu açıdan da bakmak lazım. Ben bu arada kısa vade için konuşuyorum, altı ay sonra iki yıl sonra ne olur bilemem.

Diğer yandan şöyle bir durum da var. Bu hareketler esasen patron tarafından yaptırılıyor gibi duruyor. Alkim'i önceleri çok beğenirdim ama 20 liraya yaptığı anlamsız hareket sonrası hissenin kimyası bozuldu, bir daha toparlayamadı. Şu an doğrudan patron kontrolünde hareket ediyor izlenimi var ve kağıdın geleceği açısından bu durum çok mide bulandırıcı.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.

Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Açıkladığı bilanço sonrası bugünkü hareketi normal. Dün uzun kırmızı bir bar dikebileceğini ifade etmiştim zaten. Elimde şu an Alkim yok. ''Elinde hisse yoksa konuşma'' derler küfrederler genelde ama belki de bu sayede daha objektif yorum yapılabiliyor. Bu açıdan da bakmak lazım. Ben bu arada kısa vade için konuşuyorum, altı ay sonra iki yıl sonra ne olur bilemem.

Diğer yandan şöyle bir durum da var. Bu hareketler esasen patron tarafından yaptırılıyor gibi duruyor. Alkim'i önceleri çok beğenirdim ama 20 liraya yaptığı anlamsız hareket sonrası hissenin kimyası bozuldu, bir daha toparlayamadı. Şu an doğrudan patron kontrolünde hareket ediyor izlenimi var ve kağıdın geleceği açısından bu durum çok mide bulandırıcı.

Yazdıklarım deli zırvası olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.
    Kesinlikle haklısınız. Patronlar, tahta yapıcılarla beraber 11 Ağustos günü 14,94 Tl. hisse değerini 18 Ağustos günü 7 Tl. ye çıkararak kedilerine iyi rant elde ettiler. Önce Vergi dairesine yaklaşık 124 milyon Tl. karı gödererek ky yi alım yönünde yemleyip karları ceplerine indirdiler. Son 1 yıldır zaten mide bulandırıcı hareketler oldu bu hissede. Yeni yetme patronlar da çok acımasız çıktılar. Ky açısından güven sorunu oluştu. Bazı arkadaşlar uzun vade kazandıracak diyorlarsa da ( bende onlardan biri idim) son 1 yıldır yapılan hareketler dürüst etik değil. Ben böyle düşünüyorum. Saygılar.

6. karaktersizlik,ahlaksızlık yerlerde ,ne oldu,şirketmi battı,bir gün sonra 17 den 15.23 e % 12 düşürdünüz.nasıl bir şirketsiniz siz,temeliniz bu kadarmı bozuk...yazıklar olsun...
    Son düzenleme : hürriyet; 20-08-2021 saat: 11:58.

7. Dün dozer gibi üstümüzden geçti, yetmediği gibi bugün de devam ediyor.
    Çok hissede karlarda oynamalar gördüm ama bunun gibi abartanı görmedim, zarar yazanlar dahil, daha çok şey öğreceğiz bu deryada.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün dozer gibi üstümüzden geçti, yetmediği gibi bugün de devam ediyor.
    Çok hissede karlarda oynamalar gördüm ama bunun gibi abartanı görmedim, zarar yazanlar dahil, daha çok şey öğreceğiz bu deryada.
    Son hareketler yakışmadı
    Son düzenleme : yak; 20-08-2021 saat: 13:50.

Sayfa 210/406 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •