Onemli Gunler Banner
Sayfa 219/300 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    tan bey in ! Adamı gibi konuşuyorsun koçum !!! Maaşlı personeliminiz, laf söyletmiyorsun.

Huaweı mt7-l09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yuzde 94 dışarda zaten hisse fiyatının tan egeliye ne fayda nede zararı var kardeşim cuzi bir imtiyazlı hisse ile şirketi yönetiyor

2.  Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Tan bey in ! adamı gibi konuşuyorsun koçum !!! Maaşlı personeliminiz, laf söyletmiyorsun.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sana soru sordum,sorduğum soruların içinde cevap yok,hani dedinya onlarca tahsisli haberi yapıp yapmayan şirket var ,bende sana sordum ama saysana bir kaç tane,spkya başvuru yapıp onaylanan ve daha sonra vazgeçen,hadi kardeş say bana yada yazma ,bak millet büğün 81 den alabilirdi ama belki senşn yüzünden etkilenip almadı ve para kazanamadı

3. Tahsisli haberi yapıp, yapmayan şirket söylemini ben aöylemedim.Yorumları iyi oku.

***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Patron bence artık aklı başına gelmiş ki diğer grup hissesi olan eglyo' da statü değişikliğine gitme kararı aldı ve bu süreç tamamlanmak üzere. Girişim Sermayesi statüsünden çıkıp Enerji yatırımları şirketi olacak. Onaylar tamam. Bu ay sonu da pay alım teklifi, toplantı var. Kıpırdanmalar var. Umarım bu tarım girişim sermayesi şirketinde de olumlu gelişmeler olmali. Dün akşamki haber de sürecin devam ettiğinin işareti. Kurul ücretini yatırıp süreci hızlandırmalilar. 44 milyonu, biraz patron, biraz yabancı ve biraz yerli şeklinde yapabilirler diye düşünüyorum.

Hey maşallah, yürü bee tavana...
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Millete mal vermemek ve elindekileri alttan almak için iyi baskiladilar 1 haftadır. Umarım bu kez hedefe doğru yol alır.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Tahsisliye girişip spkya başvurup ,SPK�dan onay aldıktan sonra tahsisliyi yapmayan kaç tane şirket var ? Onlarca dedinya,hadi say ,sayamacaksansa gelip milletin aklını çelme,bi b.k bildiğiniz yok gelmiş millete öğüt veriyorsunuz ,,
    Daha önceki moris denen kişiden bahsediyorsun ve daha sonra fiyatın 1.60 lardan,adam zaten milletin eline malı vermiş fiyat hareketini yaptıktan sonra ,,,,şimdi tahsisli ise haber gelmeden önce fiyat zaten 70 kuruşlarda ,en yüksek gördüğü yer ise 1 tl ve şimdi 80 kuruş,patron fiyat hareketinmi yaptıki milletin eline versin,
    Bu kadar curcunayı ve masrafı bir hiç içinmi yaptı ? Eğerki vaz geçerse spkın vereceği ceza vardır ve şahıs hakkında dava bile açılabilir,spk eski spk değil,
    Bir
    Diğer konu,spk garanti görmediği tahsisliyi onaylamaz ,örnek metroda olduğu gibi ,
    Bu kadar Bilgi sana yeter koçum
    canım ya hisse hareketlenince ne güzel de şakımaya başlamışsın 0.80 altı gelseydi bugün bu şekilde konuşanilecek miydin çok merak ediyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Maaşlı o 😀😀😀😀

***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by tosyadan Yazıyı Oku
    canım ya hisse hareketlenince ne güzel de şakımaya başlamışsın 0.80 altı gelseydi bugün bu şekilde konuşanilecek miydin çok merak ediyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nasıl insanlarsınız ?? Kötüleyin sizler ama iyi olacak diyen ben ve kötü olan şimdi ben ?

Sayfa 219/300 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •