Sayfa 227/1002 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Buyur burdan yak, ÇOK GERÇEKÇİ (!) verileri takip etmenin zaten ne kadar anlamsız olduğunu kendi itiraf etmiş oldu

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca :Her vaka pozitif değildir , pozitif çıkanlarda semptom göstermeyenler var

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    -> Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın ''Kur benim için önemli değil'' açıklamasının ardından, kabineye bir rahatlama geldi. Sağlık Bakanı Koca: ''Yemişim vaka sayısını...''
    -> Berat Albayrak'ın bir sonraki gösterisi 10 Ekim'de BKM de. Biletler Biletix'de...
    -> Sergen Yalçın: ''Tur benim için önemli değil, hiç oraya bakmıyorum...''

zaytung'dan
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca :Her vaka pozitif değildir , pozitif çıkanlarda semptom göstermeyenler var

Beynim yandı. Bu ne demek şimdi ?
    Anlayan birisi anlatabilirse sevinirim.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Beynim yandı. Bu ne demek şimdi ?
    Anlayan birisi anlatabilirse sevinirim.
    Çok şaşırdım bakanın bu açıklamasına ..

Yani günlük hasta sayısı olarak açıkladıkları rakamın içinde pozitif çıkan herkesin dahil edilmediğini söylüyor bakan ..

Bir gazetecinin ayrımsız günlük pozitif sayının kaç olduğunu sormasını bekliyorum ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

çok basit eskiden pozitif çıkan herkes vaka idi vaka kalktı hasta geldi
    artık vaka kelimesi kalktı pozitif çıkıp semptom göstermeyen ve hastanede tedavi görmeyen hasta sayılmıyor. eşim pozitifti ama semptomları hafif olduğu için hasta sayılmadı 14 gün akrantinayı evde geçirdiama virüs vardı ve bulaştırma riski vardı ama hasta sayısına dahil değildi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

geçen gün ankarada 5000 pozitif vardı ama türkiye çapında 1.500 hasta açıkaldılar
    malatyada bir günd epozitif sayısı 900 dü galiba o gün türkiyede hasta sayısı 1.200 falandı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yakında devlet bahçeli hızını alamayıp zaytung için de bir çıkış yapabilir.
    Bu sıralar anayasa mahkemesine taktığı için fazla ilgilenemiyor sosyal medyayla

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    -> Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak'ın ''Kur benim için önemli değil'' açıklamasının ardından, kabineye bir rahatlama geldi. Sağlık Bakanı Koca: ''Yemişim vaka sayısını...''
    -> Berat Albayrak'ın bir sonraki gösterisi 10 Ekim'de BKM de. Biletler Biletix'de...
    -> Sergen Yalçın: ''Tur benim için önemli değil, hiç oraya bakmıyorum...''

zaytung'dan

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,935
    Yeni genelgeyle belediye otobüslerine de hes kodu ile binilecekmiş galiba. Bunu uygulayabilecekler mi acaba, ben dahil birçok kişi indirmedi uygulamayı...

https://tr.sputniknews.com/turkiye/2...s-zorunlulugu/

gerçi sms ile filan da alınıyormuş...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 227/1002 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •