Sayfa 228/855 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 6838 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Borsada gelecek fiyatlanir sn. cennetyolu seni de bildigin gibi. Yani F/K degil, forward F/K onemlidir.

Son 2 ayda 5 kati cikmasi ile 25 milyar piyasa degeri ise ponzi oluyor dediginiz gibi. Her turlu kumarbaz dolu ortalik hem koronadan hem kriptodan. Tahtacilar da ona gore yon veriyor. Anlayan bulasmaz zaten. Dusukten maliyeti olan ise devam eder. Otekiler ise ecel teri doker, papazin kacti oynadiklarindan 2-3 iyi el donerler, 4.de papazin son sahibi olurlar.

Ayrica bu Ponsa bizim 100 senelik bankamizi 30'dan atti yerine girdi Ama ayni zamnda borsayi da Pontas'la beraber 2 katina cikardilar, yani herkez nemalandi sagolsunlar.
    İşin doğrusu sasa da hikaye bitti. Ama benim 5 liraya veya 155 lira maliyetim olsa bunu kabul etmem çok zor. Yatırımcıyı anlıyorum. Ve bu yüzden gerçeği yazanları izole ediyorlar. Malasef bu sistemin besin kaynağı kendisini dev aynasında gören küçük yatırımcı olacak. 10 gün önce yazdım. Düşecek yükselecek, Ocak Şubat ayında 50 lira altına gelecek. Bu bir günde olmaz. Sistemin sahibinde 5 lira maliyetli mal var. Bunun tamamını 189 liradan veremez. Her yerden satmak zorunda. Bir anda satarsa ky korkar ve başarılı olamaz. İleri 10 yılda 20 milyar dolar yatırım yapacak şirketim olsa, Şuan sasa yı 5 liraya düşürür bütün malı elerinden alırım. Yatırımcı değil 10 yıl 2 sene dayanamaz.

hedefımı 500 tl ye cıkartım
    Ben Ponzı sevıyorum
    yatırım tavsıyesı degıldır

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşin doğrusu sasa da hikaye bitti. Ama benim 5 liraya veya 155 lira maliyetim olsa bunu kabul etmem çok zor. Yatırımcıyı anlıyorum. Ve bu yüzden gerçeği yazanları izole ediyorlar. Malasef bu sistemin besin kaynağı kendisini dev aynasında gören küçük yatırımcı olacak. 10 gün önce yazdım. Düşecek yükselecek, Ocak Şubat ayında 50 lira altına gelecek. Bu bir günde olmaz. Sistemin sahibinde 5 lira maliyetli mal var. Bunun tamamını 189 liradan veremez. Her yerden satmak zorunda. Bir anda satarsa ky korkar ve başarılı olamaz. İleri 10 yılda 20 milyar dolar yatırım yapacak şirketim olsa, Şuan sasa yı 5 liraya düşürür bütün malı elerinden alırım. Yatırımcı değil 10 yıl 2 sene dayanamaz.
    Tahtayi cevirenlerin bir plani vardir. 30'da kalmak icin belli bir fiyat ve islem hacmi gerekiyor. Yakinda onlari hesaplayacagim kendi hissem icin, bakalim bu kacinci sirada, ne kadar fiyat ve islem hacmi gerekiyor.

alım ıcın son turlar

patron harbı yatırımcıya parası cash olanları sımdı ayırt edecek ona gore hamle yapacak
    akıllıca

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Emır sılıyorlar beyler nasıl bır ıstır bu

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    cakır katılmıyorum burada sana dedıklerın dogru fakat
    yuzde 13 dısarıda hısse var

Sayfa 228/855 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •