Sayfa 233/637 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 5090 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: ...:::Beyaz Yaka için Yatırım Koçluğu...:::

1.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Ben de bunu tavsiye edeyim eski forumdan:

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=64959

Bu topiğin sahibi arkadaş forumda pek şöhretli olmasa da, W.Buffet tarzı yatırım konusunda bir efsane, ve ne yazık ki artık yok.
    Özellikle felaket günlerinde (ki çok yakınlarda bu günlerin soğuğu hissediliyor borsada) hareket tarzı konusunda çok değerli tecrübesi var.
    Başlığı okuyun, ne demek istediğimi anlarsınız.
    Bu konuyu mutlaka okuyacağım, teşekkürler.

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Selam,
    Benim de bildiğim kadarıyla yeni forumda yok, ama zaten uzun süre borsadan uzak kalabildiğini, bazı yıllar hiç ilgilenmediğini yazıyordu o dönem. Çoğu küçük yatırımcı 1-2 bin tl lik hisse yatırımı için forumda sabahlıyor o da ayrı konu.
    Zaten yatırım mantığında Buffet tarzı yatırımı, felaket günlerinde-hemde full portföy ile- yaptığını paylaşıyordu. Asıl kazancın bu gibi zamanlarda, bahse büyük girmekle olacağı argümanı vardı. Yani bu mantığa göre endeksin bu seviyelerinde ve şirket F/K ortalamalarının bu seviyelerde olduğu (görece yüksek) uzak kalması da normal oluyor
    Özetle tüm paylaşımlarını dosyaladığım değerli, disiplinli ve profesyonel bir arkadaş idi.
    Forumda dolaştığını-yazdığını görmeye başlarsak, yazılarını okuyanlar sevdiği yatırım ortamının geldiğini anlarlar
    Yanit icin teşekkür ederim.Bende eski topikten bulabildiklerimi arsivlemeye çalıştım ama artık eski topigin bir çok kısmına artik erişim saglanamiyor. sizdeki dosyaları paylaşmanız mümkün müdür?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by bysb Yazıyı Oku
    Yanit icin teşekkür ederim.Bende eski topikten bulabildiklerimi arsivlemeye çalıştım ama artık eski topigin bir çok kısmına artik erişim saglanamiyor. sizdeki dosyaları paylaşmanız mümkün müdür?

Özelden mail adresinizi yazarsanız, mail atayım
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

4.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Özelden mail adresinizi yazarsanız, mail atayım
    Gönderdim sn tetra, çok teşekkür ederim.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Ben de bunu tavsiye edeyim eski forumdan:

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=64959

Bu topiğin sahibi arkadaş forumda pek şöhretli olmasa da, W.Buffet tarzı yatırım konusunda bir efsane, ve ne yazık ki artık yok.
    Özellikle felaket günlerinde (ki çok yakınlarda bu günlerin soğuğu hissediliyor borsada) hareket tarzı konusunda çok değerli tecrübesi var.
    Başlığı okuyun, ne demek istediğimi anlarsınız.
    Bu konuyu okuyordum da arada bazı yazılarda kopukluk var gibi acaba konu eski olduğundan mı yoksa yönetim falan mı sildi yazıları .bilginiz var mı ?

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bence tamamen size kalmis bi durum.
    Ben de once iyi temettu veren, yatirimi bitmis, kendini kanitlamis olgunlasmis hisseler ile basladim.
    Sonra hem cesit olsun diye hem de ileride daha da fazla temettu geliri elde etmek icin ilk aldiklarimin temettusu ile daha yatirimi bitmemis, temettusune ara vermis, gorece ucuz buldugum BRISA veya POLTK gibi hisseler topluyorum.
    Syg,
    Sn Dudu . Brisa ilgilendiğinizi bildiğimden bi soru sormak istiyorum. bu yeni fabrika adet bazında %30 büyüme sağlayacak denilmiş . bu bütün yatırım bitince ortaya çıkacak artış mı yoksa ilk etap yatırımı için mi ? Fabrika alanın şimdiki fabrikadan büyük olduğunu ama şu anda sadece bir bölümünün kullanılacağını okumuştum. Bir sorum daha var . 2018 deki çalışmaya başlayacak kısımla beraber ben nfk da artma olacağını düşünüyorum. yeni teknoloji olacağından daha ekonomik üretim yapacaktır diye düşünüyorum yanılıyor muyum ?

7.  Alıntı Originally Posted by mehmetim123 Yazıyı Oku
    Hisse Senedi ağırlıklı fonlar hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum. Tşk.
    ?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yazan paylaşımda bulunan herkese teşekkür ederim sağ olun sizce geleceğin sektörleri nelerdir yazılım bilişim otolastiği Suriye sonrası çimento hazır konu açılmışken Suriye sonrası bir çimento yatırımı yapmak isteseydiniz Mardin i mi Adana'yı mı tercih edersiniz çimsa demeyin gıda her zaman iyi bir sektör gibi ama rekabet çok çetin sizce bu rekabetten sıyrılabilecek bir gıda şirketi varmıdır yada parakende mi tercih edilmelidir sizden geleceğin sektörleri hakkında bir öngörü istesem ne derdiniz

Sayfa 233/637 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •