Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Partinin yetkili kurullarında görüşeceğiz = Cumhur İttifakına katılmayı kabul ediyoruz.
    Babasıyla ve partisiyle çelişir.
    Hdp ye laf diyenler hdp nin alternatifi olarak gömrdükleri ve çok daha ayrılıkçı ve tehlikeli görüşleri olan hüdaparla anlaşmakta ayrı bi çelişki
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bahçelinin az once Anayasa mahkemesi ve başkanı için söylediklerini bir başkası söylesin içeriden çıkamaz
    Geçen hafta dokunulmazlığı kaldırılan 2 vekilden biri mahkemeye hakaret yada benEri bi nedenle dokunulmazlığından oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Anavatan Partisi Genel Başkanı Çelebi ile görüştü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kur’an-ı Kerim, Arapça, hadis, ilmihal ve siyer dersleri ilköğretim birinci sınıftan itibaren ders olarak okutulmalıdır.

🔺Zorunlu karma eğitimden vazgeçilmeli, isteyen aileler çocuklarını yüksek öğrenim dâhil eğitimin her kademesinde erkek veya kız okullarında okutabilmelidir.

🔺Eski medreselerimiz restore edilip onarılmalı, medrese eğitiminde geçen süre zorunlu eğitim süresinden sayılmalıdır.

Eyalet sistemi, özerklik ve federasyon tartışılabilmelidir.
    - Şeyh Said’in yakınlarından özür dilenmelidir
    - ‘Ne mutlu Türküm diyene’ yazısı silinmelidir.

6. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    .

��Zorunlu karma eğitimden vazgeçilmeli, isteyen aileler çocuklarını yüksek öğrenim dâhil eğitimin her kademesinde erkek veya kız okullarında okutabilmelidir.
    Direk rahibe okulları açılsın. Hatta erkekler ve kızlar devleti diye ülke 2ye bölüns0n. Kadınlar kendileri çocuk yapsın erkeklerde kendileri.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Yaw bu allah o kadar düşüncesizmiydiki 2 cinsi aynı yerde yarattı! Bunların kafası bildiğin şirk koşma.

Sayfa 245/1001 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •