Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    kasa suyu cekınce son careleri swap
    secime kadar hertürlü operasyonu cekecekler aynı zamanda s400 ler içinde dik duruşa devam
    secim sonu geri vites olurmu bilemem
    oy için herseyi mübah gören bir idareciye sahibiz

2.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    ziro hec . orda taylor dördın diye bi karekter var
    bu bi ekip aslen
    nasıl ki
    tıranp ın tvit değeri bilmem kaç borsa değerindeyse
    o ziro heç te aynen öyle. hatta tranp tvit lerinden daha fazla hükme sahip
    sen ciddiye alma :-) noolcek
    Türk olarak sadece Mehmet Şimşek i takip ediyor bu cibildak adam h**** beni bile takibe almamış

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. tvitır da macar nick ile misiniz? belki macarsınızdır gerçekten diye düşünmüş olamaz mı?
    moda kişiler her daim değişkendir
    bi ara blumberg sahibi eski nevyork (nevşehir) belediye reyisi çok revaçtaydı takip için
    artık kendini takip edilmezliğe gömdü, ve / veya / veyahutta gömçürdü yani diğer bi ifadeylen ifade şekliylen

4.  Alıntı Originally Posted by goksen Yazıyı Oku
    Kimi ciddiye alalım
    “damat”
    “Reyiz” ??
    laf mı bu dediğiniz şimdi ... ben size ne diyorum ... zerohedge dikkate alınacak bir hesap değil diyorum. bir sürü hatalı yanlış bilgilerle dolu tweetleri grafikleri görselleri var.... aklı başında hiç bir ekonomist piyasa uzmanı fazla kaale almaz o hesabı.... kolpa haberler grafikler....
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    ziro hec . orda taylor dördın diye bi karekter var
    bu bi ekip aslen
    nasıl ki
    tıranp ın tvit değeri bilmem kaç borsa değerindeyse
    o ziro heç te aynen öyle. hatta tranp tvit lerinden daha fazla hükme sahip
    sen ciddiye alma :-) noolcek
    hiç bir hükme sahip değil... amerikan dataları ile ilgili attığı abuk sabuk karşılaştırmalı grafik görselleri ile piyasa uzmanları ekonomistler dalga geçiyor .... sen ciddiye al tabii
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    hiç bir hükme sahip değil... amerikan dataları ile ilgili attığı abuk sabuk karşılaştırmalı grafik görselleri ile piyasa uzmanları ekonomistler dalga geçiyor .... sen ciddiye al tabii
    tvit hesabını değilde
    makalelerini ciddiye alıyok
    makale yazılır
    mak'ale okunur
    sen hayatı yaşamı ciddiye almıyonku
    bunu ciddiye alsan
    şaşardım

7.  Alıntı Originally Posted by Macar Yazıyı Oku
    Türk olarak sadece Mehmet Şimşek i takip ediyor bu cibildak adam h**** beni bile takibe almamış

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zerohedge ekibinin içinde Mehmet Şimşek'in bir hemşehrisi var da ondan.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. zero hedge ve bir de jesse colombo diye bir tip var bu adamların tweetlerine bakarsan sistemin 2013 den beri her an çökmesi lazım.Ulan 1 yıl olur 2 yıl olur ben de her sene çöküyo lan bu diye twweet atsam en sonunda bir gün tutar yani.Bozuk saat meselesi gibi.Onun için şüpheli yaklaşmak lazım o tiplerin tweetlerine.

Sayfa 253/1000 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •