Sayfa 264/856 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. tam MSCI endeksine giriş öncesinde böyle bir haber yayılıyor. Bilinçli olarak yapılan ve yayılan bir haber. Ben sasanın 500 - 600 lere gideceğine inanıyorum.

2. Tahsisli ile yurtdışı borçlanma yapıldı, sanırım 30-40 lira hisse fiyatı üstünden. Patronda işin buralara geleceğini düşünemedi. Her şirket yatırım yapar, ama küçük yatırımcı sasanın 20 yıllık yatırımını 2 sene içinde olacakmış gibi görmek istedi.

Tam da karadeniz fıkrasına konu olacak bir açıklama olmuş.
    Ayrıca patron,manipilasyon yapıyor Ceza alabilir
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    gap dolduruluyor sonra biraz daha dikkat edilmeli ,
    oynaklık ve düzeltme olasılığı artabilir.
    kolay gelsin.
    özelden bazı sorular gelmiş sasa ile ilgili arkadaşlar ben ayın 23 de düşüncemi yazdım.
    o zaman biraz kar al yaptık çünkü oyunun içinde oyun var ne anlatmak istediğimi ara ara attığım msj larda anlatnaya çalıştım.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Hisse , patronu mu takip edecek Yoksa patrona sen ne anlarsın piyasadan SASA severleri mi ......
    merakla bekliyoruz seansın açılmasını

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Tahtanın buraya gelmesi erdemoğlunun işi değil endeks üzerinde kurulan sistemin işi .
    hükümet için BORSA= EKONOMİ yani borsa ne kadar iyi olursa EKONOMİ nin iyi olduğu algısı mevcut.
    Bu yüzden endeks düzeltmelerini bile net hareketle yapamıyor , siyasi otorite çıkıp grup toplantısında borsa düşmeyecek devam edecek , diğer siyasetçi borsayı öneriyor , muhalefet kendi penceresinden burada dönenleri gördüğünden dikkat edin satın diyor.Bu düzeneğin bozulduğunu gösterir çünkü sistemin içinde karşı bacak olan yabancı yok , milletin gördüğü bofa bıyıklı endeks ağırlığı olan tahtalarda sistem tarafından kullanılıyor.Şimdi böyle bir ortamda yeni yatırımcı koşan atlara geliyor sasa ve hekts bu yüzden kontrolden çıktı geçen de yazdım dengelenme olacaktır olması gereken bu , oynaklık olacağını dünde belirttim , düzen bu şekilde şuanda yukarda bahsettiğim algıdan dolayı SEÇİM süreci içinde oyun bu şekilde ilerliyor .
    Erdemoğlu da biliyor insan evine gelen gideni bilmez mi o bilmiyorsa ailesinden birisi biliyordur.Bu tahtalar sahipsiz değil kimse 3 maymunu oynamasın.Önemli olan piyasanın bu haberi ne kadar sindireceği
    kolay gelsin.
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    tam MSCI endeksine giriş öncesinde böyle bir haber yayılıyor. Bilinçli olarak yapılan ve yayılan bir haber. Ben sasanın 500 - 600 lere gideceğine inanıyorum.
    yayılıyor derken.. ne demek istediğiniz ?

Bizzat Sayın Erdemoğlu kendisi bu açıklamaları yapmış...

O halde sayın Erdemoğlu mu suçlu oluyor?

haberi yapan gazetenin sahibi Şeref Oğuz sabah bloomberge katılmış bu haberle ilgili açıklamalar yapmış.

https://twitter.com/BHTradyo/status/1597804242198093826

roportajı yapan Vahap Munyar

https://twitter.com/Regulator005/sta...472322/photo/1

https://www.ekonomim.com/ekonomi/sas...-haberi-675654

NOT: Yazdıklarım bilgi amaçlıdır..Yatırım tavsiyesi asla değildir. Herkes kendi kararını kendisi versin.[/QUOTE]

8. Twitter de iki başlık trent olmuş. İkisi de sasaya ait.

Sayfa 264/856 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •