Sayfa 266/1001 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Eskilere soruyorum,
    Borsayı hic boyle gören oldu mu?
    7 haziran da bile boyle olmamıştı.. Benim gördüğüm en kötüsü o idi... ama boyle saatlerce taban kitlemek, ilk defa görüyorum

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    sayın Evren
    Xu100 de taban çok gördüm eskilerde fakat vob da taban ilk oldu. sabırlar dilerim...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

2. maalesef ne söylesek yalan
    ülke olarak cuma akşamı bir kişinin kararıyla %20 devalüasyon oldu, bugün bunu değiştirilebilecek bir gelişme olma ihtimali zor görünüyor yarın da bu düşüş bu kadar sert olmasa da devam eder kanımca...

eski başkanın çabasıyla Faiz %19 olmuş, döviz'de gevşiyor, deyip kredili yada kendi parasıyla yükselecek deyip poz alanların suçu ne acaba ?...

3.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Eskilere soruyorum,
    7 haziran da bile boyle olmamıştı.. Benim gördüğüm en kötüsü o idi... ama boyle saatlerce taban kitlemek, ilk defa görüyorum

Sıkıntı iste burada hani bir arada dusmustu böyle ama topladı. Simdi güvenme sorunu var. Bence bayağı gideri var bunun belki yarin yada daha fazla gun düşebilir. Sen olsan güvenirliği bunlara yabancı hiç güvenmez. Ytd

4. Çokal öte hic yok,tabana oturmuş durumda,
    Anayasa kitabı donemi ben yoktum borsada
    Tek hatırladığım, en.kötüsü 7 hazirandı ama orada da dip açıp kalkmıştı eksi idi ama boyle saatlerce tabana kitlemek her tahtada...
    Benim için bir ilk..
    .

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

5. kısmetse yarınki tabandan da longlanabilir...
    Haftasonu MB başkanı değiştiğinde 1300'den başlamıştı trend 9 kasımda... yine oraya inerse, bu arada dolar da 8-8.5 arasına yerleşirse... aldığımızı verdik der ordan devam ederiz...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    tabandan aldık abi
    ne keselim ?
    sizin yerinizde olsam yarın 138.000 altında kol keserdim...yarın benim lonk deneyeceğim seviyeler 1.500 stoplu...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

7. bide damat dönüyomu başkan yardımcılığı yakışır işte o zaman seyret filmi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Eskilere soruyorum,

bu ne ki düşüş görmediniz demek ,tabana yazıp da 4.seans zor sattığımı biliyorum........(eskiden yüzde 20 düşebiliyordu)

Sayfa 266/1001 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •