Sayfa 270/406 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 3241 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehmetisik_66 Yazıyı Oku
    ALKIM / USD

https://www.tradingview.com/x/TjHAOicu/

Şu an negatif bölgede deyiz pozitif bölgeye gecelim bu sene temettu de vermesin borçlarını ödesin. Temettu beklentim 60 krş. YTD.
    Net borcu olduğuna emin misiniz? Şirketi iyi inceleyin. Net Borç -23,5 mnTL ( yani fazlası var)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by mehmetisik_66 Yazıyı Oku
    ALKIM / USD

https://www.tradingview.com/x/TjHAOicu/

Şu an negatif bölgede deyiz pozitif bölgeye gecelim bu sene temettu de vermesin borçlarını ödesin. Temettu beklentim 60 krş. YTD.

60 kuruş bana uyar, 50 kuruştan fazlası bu yıl benim için kaymaklı kadayıf. Temettümü alırım keyfime bakarım.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Nerede bu atıp tutan alkim ciler Eninde sonunda, hak ettiği değerleri göreceğinden, bir an bile şüphe duymamıştım
    çokoprens almaya gittiler
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Kaliteli şirketler kendini bu son dönemde belli etti. Kaliteli hisseler en az % 50 nin üstünde prim yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Alkim'in primi belli. Bu dönemde bile prim yapmakta zorlanıyor. Kinayeli cümlelere de gerek yok. Saygılar.

5. Elma şekeri verdi. Şimdilik bunla idare edin dedi. Endeks düzeltmeye gidince umarım bu aldıklarını vermez. Tesellim 18 altına inmemesi. Bizim trendin yönü yukarı. Tavan tavanda çıksa gıdım gıdımda gitse istikamet bu satten sonra toprağa bakmaz umarım. Bugün gittim 2800-tl lik paşabahçe aldım. Az satışlar artsında şişe az daha çıksın :D
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alıntı Originally Posted by fatihsrky Yazıyı Oku
    Elma şekeri verdi. Şimdilik bunla idare edin dedi. Endeks düzeltmeye gidince umarım bu aldıklarını vermez. Tesellim 18 altına inmemesi. Bizim trendin yönü yukarı. Tavan tavanda çıksa gıdım gıdımda gitse istikamet bu satten sonra toprağa bakmaz umarım. Bugün gittim 2800-tl lik paşabahçe aldım. Az satışlar artsında şişe az daha çıksın :D
    Sayın fatihsrky, kaliteli hisseler dimdik ayakta. Tüm kullandığımız ürünler kısa zaman içerisinde uçmuş vaziyette. Bu zamanda her taraf uçarken hissemizin durumu malum. İyiki Alkimin % 80 ni satıp bu parayı güçlü bir hissede değerlendirdim. Paramızın değerini bu sayede korumuş olduk. İnşallah zamanı gelince piyasaya uygun hareket eder. Saygılar.

7. net döviz pozisyonu 10 milyon dolar fazlası var. yılsonu kar rakamı; en az 40 milyon tl kur farkı karı yazar.son çeyrekte yaklaşık 50 milyon tl kar eder.benim tahminim en az yolsunu kar rakamı 210-230 milyon tl gelecekltir.(gübre dahil)
    yaklaşık 1.30 tl temettü verir

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    çokoprens almaya gittiler
    Afiyet olsun.

Sayfa 270/406 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz