Sayfa 272/575 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 4595 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    İlaç ta eczyt ın yoğun alımları var,,sonunda iyi bir haber mi var acaba diye düşünüyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Genellikle hedeflediği kadarını alıp çekiliyor.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

2. 2021 de maden ihracatı %40 artmış. Esan'in özel sektörde ihracat lideri olduğunu hatırlamakta fayda var.

Sıra ilaçta....Yatırım bekle...

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. bugun info çok mal aldı yıne eczyt mı acaba baktım eskilerden çok kişi burda netas sayfaları gibi umarım buda öyle olur

6. Ecilc ta yoğun alımlar devam ediyor sanıyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ecilc ta yoğun alımlar devam ediyor sanıyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir...
    Ilaç hissesi için hedef fiyat bulmak çok kolay. Yatırım Holding hissesi 50 lira üstüne park ettiğine göre güncel rakamı 3,5 rakamına bölün, buyrun size Ilaç hedef fiyatı. Pekiyi Yatırım Holding 1,8 pd/dd değerinden işlem görüyorsa pahalı mıdır? Bu topluluğu iyi tanıyan eski ortaklar bir koro halinde " hayır hayır!" diyeceklerdir. Sığ sulardayken oynasınlar bakalım.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

Hisse ekranın da bir mücadele var.Bakalım ne olacak.Alımlar gelince satışta geliyor ardından.
     Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ecilc ta yoğun alımlar devam ediyor sanıyorum,asla yatırım tavsiyesi değildir...
    SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesı değildir.Son karar her zaman için hür iradenizle sizlerin olmalıdır.

Sayfa 272/575 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •