Sayfa 276/1001 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    la madem bu kadar hassassınız bu islam , islamcı mevzularında yazsanıza reise bu durumu, burda niye ciyaklıyorsunuz..
    şimdi çıkar derler biz sucuyuz bucuyuz
    aynen bravo islama kim ne kadar zarar veriyor uyanın hey millet ..

2. Alışveriş iyice kesildi. Bugun 3 kere alıp sattım biraz kar ettim ama 4 uncu almasaydım keşke alıcı bile gelmemeye başladı hiçbir açıklama hiç ses seda yok . Sanki okyanusda ıssız bir adaya atılmış gibiyiz.

3. Arkadaşlar dün de söyledim hiçbir zaman dini ve politik görüşler
    değişmez. Boşuna birbirinizi yemeyin hiç gerek yok. TIP oynayın
    Sinirler gergin boşuna ceza yiyip forumdan uzaklaşmak zorunda
    kalırsınız. Bugün birçok arkadaşımız battı veya zararda sinirler üst
    seviyede.Derin bir nefes alın....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    İslamcı ile islam dinine mensup kişi kavramını bir türlü öğrenemedi sayın Abka. Dini kendi tekelinde görüyor; islamcı dersen sen müslüman olmuyorsun sanıyor. Biz de müslümanız. Kimsenin islam diniyle derdi yok. İslamı kullanarak her türlü ahlaksızlığı kendine hak gören din tüccarlarıyla derdimiz ama sözel yönü gelişmediği için anlayamıyor. Matematiği iyidir bak. Bankalar elinde patladı öfkeli çok üstüne gitmeyin.
    bende hisse yok..2 aydır tek hisse yok..garantiyi 10 dan sattım..diğerleri de çok yukarıdan.

perşembe 1640 lardan shorttum..cuma gece seansı kapanışta kapandım..işlemler önceki mesajlarda var.beni iyi takip et..kazançlı çıkarsın.

İSLAM BİR DİNDİR.BU TOPLUMUN %80 NİNİN.

TAMLAMA OLARAK SÜREKLİ İSLAMI tezyif eden bir kelimeyle kullanmak SUBLİMİNAL MESAJDIR.

SÖZELİMDE GAYET İYİ..CİDDİYİM.PARAGRAF SORULARI-DİL BİLGİSİ VS.

5. Millet kapatti ekrani gitti sanirim. Yaprak kimildamiyor
    Kalan 3 5 kurus yarin bi taban daha yaparsa 0 olur, (eksi olmaz inşaallah) hem Viop hem borsayi kapatmis olurum anaparayi sifirlayarak.....

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    BUNA KATILIRIM..İSLAMA ; MÜSRİF,BENCİL,HAK YİYEN HIRSIZLAR çok zarar veriyor...

ama bu islamın anayasasına o kadar muhalif ki...

7.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Bende üzerime almıyorum
    ama açıkcası her seferinde
    islamci yazması da iyi bir şey değil

her seferinde bir polemik
    ne gerek var
    kime dediği belli
    direk dese
    genel bir tabir kullanmasa daha doğru olmaz mı
    çok fazla gühahımız var...dinimizi çok kötü insanlara temsil ettirdik....açıkçası bir şey diyecek halim yok...kerem zaten yaşını başını almış biri...benim hayat felsefem 60 ını geçmiş insanlarla polemiğe girme diyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 276/1001 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •