Sayfa 28/369 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 2945 madde; 217 - 224 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Yildirim23612 Yazıyı Oku
    Ustad ekstra ıskonto yapacaksa ızahnamede yer alır oyle kafasına gore yapamaz en nıhayetınde bız de ortal olacağız onun ıcım kafama gore ona bı fıyat buna bu fıyat dıyemez tek fıyat olur dıye bılıyorum
     Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Tek fiyat olmaz....

Herkesin farklı fiyatlardan alma durumu söz konsudur...

Yabancıya ya da büyük fonlara fiyatta iskonta uygulanır...
    Hatta talep fazla olursa talepte bulunup parasını yatırdığın kadar adet hisse bile alamayabilirsin...
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

Ekranlar açılmış, hayırlı olsun... üstteki şeker yatırım,alltaki işyatırım...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Bugun hisse satsak blokeli tutar ile halka arza katilabiliyor muyuz. Para hesaba 2 gun sonunda gectiginden hesapta para olmayacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Hakandem Yazıyı Oku
    Bugun hisse satsak blokeli tutar ile halka arza katilabiliyor muyuz. Para hesaba 2 gun sonunda gectiginden hesapta para olmayacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben aynısını geçen hafta aracı kurumum sordum.o gün nakit paran olması lazım dedi...

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. arkadaşlar ben az önce basvuru yaptım 360. Sıradayım sabbah saat 10 TLimanda ıkıncı gun ve son saatte yspmıstım sıram 475di burdan hareketle talebı varın siz düşünüm heralde 10/1ini ancak verırler bize

6.  Alıntı Originally Posted by Yildirim23612 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben az önce basvuru yaptım 360. Sıradayım sabbah saat 10 TLimanda ıkıncı gun ve son saatte yspmıstım sıram 475di burdan hareketle talebı varın siz düşünüm heralde 10/1ini ancak verırler bize
    Başvuru sirasinin önemi var mi ? Acil cvp lütfen

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yok ustad o sadece sıstemsel sıra

8. Önce talep edenlere oncelik varmi baska bir deyişle

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 28/369 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •