Sayfa 28/999 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    İstanbul ve Ankara son oylamada başabaş gitmişti .Ekonomik sıkıntılar sonucu oyların Muhalefet tarafına kayması bekleniyor .
    Akp bel.bşk adayı İse gönülsüz ,isteksiz olarak kabul etti .
    Kısaca ekonomik kriz bu seçimde oyların kaderini belirleyecek diye düşünüyorum.Eceviti zamanında iktidara Aponun yakalanması getirdi ,ekonomik kriz götürdü ..Dejavu olurmu göreceğiz bu seçimde ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Baştan sona kadar katiliyorum ancak bir noktayı atlamişsiniz; ogluna telefonda kisik sesle "paralari evden cikar" dedigini duydugu adami cb seçen sözde müslüman insanlar da oy kullanacak.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    c.başkanına sor, istanbulu mu kaybetmek istersin yoksa evladını mı diye evladı der kesin..!!
    Bilal'i Yozgat için bile feda edeceğini düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    İstanbul için Muharrem ince aday gösterilseydi ben iddialı konuşurdum chp alır diye. ama bende sizin gibi düşünüyorum. İmamoğlu zor gibi.neden dersen benim bu ülke halkına inancım kalmadı. hem ağlarlar hem söverler yinede gider kızdıkları partiye oy verirler. malesef böyle durum.
    Her millet layığıyla..

4.  Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Boşta parabıraktırmaları itici geliyor böyle bir mevduat şekli yok aslıda totolarından uyduruyorlar oran iyi olsada boşta para sıkıcı gereksiz

Düşüncelerimin hiç kimse için tavsiye niteliği olmadığını belirtmek isterim Saygılarımla
    yuksek miktarlara fark ediyor abi
    mesela birinin 100 bin dolari olsa 1500 dolari bosta kalmis olsa yine 5% iyi bir faiz. yani cok bankalar direk faizlerin hesaplarsan yine bundan asagi oluyor.
    az miktarlarda mesela 15 bin dolar yine de ben hesapladim bu 5% ve 1500 bosta kalirsa ayni 4.3% bir e bir oluyor.

p.s. yuksek miktarlarda ama fark cok. mesela 100 binde 5% ve 1500 bosta ayda sana 350 veriyor. 4.3% ile hesaplarsan 101500 dolar ayda 305 dolar oluyor

Ben onu bunu bilmem. Adanaliyim ve Adanayi Zeydan Karalar kazanacak.

Siz bakmayin tvlerfe dizilerde Adana yi Teksas gibi gosterdiklerine. Adana cok guzel, elit tabakanin yuksek oldugu sanata, sanatciya onem verilen bir yerdir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Sayın devlet bahçelinin. partilere verilen hazine parasını 3.8 tl den dolar alıp. dolar yükselince 7 bin civarında dolarları ülkesi için bozdurmasından çok etkilenmiştim.hala aklıma geldikçe duygulanıyorum.
    Ayni duygulari paylaşiyorum.

Milliyetcilik duygusu kabarmis 5 milyon kişi bizden farkli düşünüyor ki milliyetci hakaret partisine oy veriyor.

7. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına hak kazanmış 53 bin 99 Suriyelinin 31 Mart seçimlerinde oy kullanabileceğini belirtti. Soylu ayrıca 64 bin 348 kişiye SMS ile çağrı yaptıklarını ifade etti.

Saygılarımla.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben onu bunu bilmem. Adanaliyim ve Adanayi Zeydan Karalar kazanacak.

Siz bakmayin tvlerfe dizilerde Adana yi Teksas gibi gosterdiklerine. Adana cok guzel, elit tabakanin yuksek oldugu sanata, sanatciya onem verilen bir yerdir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haydi inşallah.

Bende adanayı severim 2 ayda bir giderim adanaya. iş dolayısı ile.

Sayfa 28/999 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •