Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yarin bi bakalim seans acik iken..
    20,18 den beri fonda altın tasiyordum.(goldtrf) Bugün dayanamadım.20,70 den verdim.
    20,73 kapattı.pişman oldum.
    Yarın büyük ihtimal 21 üzeri görebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    13 Mart Çarşamba 19:32 AVRUPA PARLAMENTOSU TÜRKİYE İLE MÜZAKERELERİN ASKIYA ALINMASINI ÖNEREN RAPORU KABUL ETTİ
    Piyasaya hiçbir etkisi olmamış. Demekki esas fırtınayı olur da müzakereler askıya alınırsa çıkaracaklar. Önceden de askıya alma öneren rapor sunup duruyorlardı ancak rapor kabul görüp işleme alınmıyordu diye hatırlıyorum.

Bu sefer bir adım daha ileri gittiler.

Şimdi esas bağlayıcı karar AB komsiyonun vereceği karar. AB komisyonu askıya aldık derse ortalık karışır.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Piyasaya hiçbir etkisi olmamış. Demekki esas fırtınayı olur da müzakereler askıya alınırsa çıkaracaklar. Önceden de askıya alma öneren rapor sunup duruyorlardı ancak rapor kabul görüp işleme alınmıyordu diye hatırlıyorum.

Şimdi esas bağlayıcı karar AB komsiyonun vereceği karar. AB komisyonu askıya aldık derse ortalık karışır.
    AP sürekli askıya alınsın raporu hazırlanıyor ama AB Komisyonu karar mercii yani bu seferde raporu görmezler gibime geliyor. Allah korusun olurda Komisyondan karar çıkarsa işte o zaman çarşı çok karışır. Dolar Euro fişekler Borsa çöker. Komisyonun kararı bağlayıcıdır. Geçen senelerde de AP kabul ediyordu ama komisyon reddediyordu. Bu yılsa aynı olacağını düşünüyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Şu anda AB pazartesi üyeliğiniz başlıyor dese sizce üye olur muyuz ?
    Bence AB yolunu kaybetti. Doğu avrupaya açıldıkça temel değerlerinden uzaklaşmaya başladı. Umarım onlarda yolunu bulurlar zira dünyanın batı medeniyetine ihtiyacı var. Demokrasi doğudan değil batıdan doğdu.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Adam Türkiye de yaşıyor AB yi beğenmiyor, Doğu Avrupa ya açıldıkça bozulmuş, ula sana açılsa neler olurdu, neler olurdu .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    AP sürekli askıya alınsın raporu hazırlanıyor ama AB Komisyonu karar mercii yani bu seferde raporu görmezler gibime geliyor. Allah korusun olurda Komisyondan karar çıkarsa işte o zaman çarşı çok karışır. Dolar Euro fişekler Borsa çöker. Komisyonun kararı bağlayıcıdır. Geçen senelerde de AP kabul ediyordu ama komisyon reddediyordu. Bu yılsa aynı olacağını düşünüyorum.
    Bence de aynı olur, adamlar birliğe almıyor almıyor da öyle çok uzaklaşmamızı da istemezler .
    Göster ama elletme stratejisi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku

Şuan hiçbir şeyin piyasaya etkisi olmuyor ne hikmetse . Rahibi mumla aratacak sorunlar var ama tık yok .

7. Şimdi yine karalayalım bakalım bişeyler..
    Spot yatırım olarak pozisyon almış ve askıda kalmış dolar yatırımcısına piyasa son bir fırsat yaratacak....
    Bakalım kimler birilerinden önce uyanık olacak, karını realize edecek yada parmak, kol kesip doların dan kurtulacak..
    Köprüden önce son çıkış, takip edin...
    BİST 100 bu dolar boğma sürecinde 145 /148 bin civarı oluşumuna başlayacak... Henüz fırsat kaçmadı.
    Bol kazançlar

8. Çin'den dolara darbe:
    http://finans.mynet.com/haber/detay/...ldilar/269541/
    179 milyon dolarlık altın almışlar.

Artık algıyla oynama işinin cılkı çıktı.

Çinin sadece ABD tahvili stoğu 1,2trilyon dolar, toplam döviz rezervi ise 3,1 trilyon dolar. Alınan altın miktarı Toplam döviz rezervinin 17300'de biri kadar.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •