Onemli Gunler Banner
Sayfa 299/1002 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    konuştukça dolara veriyorlar...

lütfi elvan: Enflasyonla mücadele önceliğimiz, mali disiplini sürdüreceğiz - bloomberg ht

LÜTFİ ELVAN: TÜRKİYE KURALA DAYALI İŞLEYEN BİR PİYASA EKONOMİSİ GELENEĞİNE SAHİPTİR - BLOOMBERG HT

Bakalım nereye kadar verebilecek....

2. bu bakan bana benzemiyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Joe Biden'in mezun olduğu üniversitede ekonomi yüksek lisans yapmış, icraatına bakmak lazım.

Unakıtan diye biri gelmişti borsada alım satıma damga vergisi diye bir şey getirmişti.
    Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Maliye ve Hazine bakanlığına atadığı damadı Berat Albayrak için, Finans sektörüyle hem pratikte hem de teorikte geçmişi var. Özel sektörde başarıyla çalışmış, son dönemlerde Marmara Üniversitesinde bu konunun dersine girmiş. Böyle bir geçmişi olmuş bir arkadaşımız olması sebebiyle bu işi çok daha seri derleyip toparlayacağına ve başarıyla yürüteceğine inanıyorum dedi.

4. Kurala dayali cumlesi onemli
    Yapmaz ama neyse biz pozdayız devam
    Yapcakmis gibi al panpa

5. Demek şimdi 1 yıl ABD de master yapsam benim de önüm açılacak.
    Seviyorum bu ülkeyi kariyer yapmak zor olmuyor.
    Japonya da olsa oooooooo ...

6.  Alıntı Originally Posted by describe Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Maliye ve Hazine bakanlığına atadığı damadı Berat Albayrak için, Finans sektörüyle hem pratikte hem de teorikte geçmişi var. Özel sektörde başarıyla çalışmış, son dönemlerde Marmara Üniversitesinde bu konunun dersine girmiş. Böyle bir geçmişi olmuş bir arkadaşımız olması sebebiyle bu işi çok daha seri derleyip toparlayacağına ve başarıyla yürüteceğine inanıyorum dedi.

Cumhurbaşkanı'nın kafasındaki ekonomi modeli tam bilemiyoruz. Biri doktora çalışması yapıp anlatsa belki fikir sahibi olunur.

Zengine karşı fakirin, haksıza karşı haklının, güçlüye karşı zayıfın yanındayız vs diyor, devamında alime karşı cahili de dahil etmesi lazım tutarlılık açısından. Bilenler bilmeyenlere anlatsın diye de düşünüyor olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. söylem kolayda eylemi kendi başına yapabileceğin mi?

yoksa devlet dairelerindeki gibi herşeyin sonunda bir müdüre imzayamı götürücen.

8.  Alıntı Originally Posted by Hancı17 Yazıyı Oku
    Söylediklerinin gerçekleşme ihtimali trilyonda 0.. Metni kim hazırladıysa okuyanı ordünaryus ekonomist yapacağına inanmış

VOG-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılı açıklama...ezberden bu kadar beceremez.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 299/1002 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •