Sayfa 30/136 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 233 - 240 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Arkadaslar selamlar, 14 liradan birkac gun once girmistim, ekleme yapacagim ama baktim simdi tavana kitlemis, cozulur mu bugun yarin dersiniz, emirleri gorebilen varsa buraya yazabilir mi? Ben orta-uzun vadeciyim, min 6 ay ama genelde 1 yildan fazla tutuyorum elimdeki kagitlari, o yuzden biraz yuksekten almak sorun degil ama firsat vermeden diger enerjiciler gibi ucuk kacik yerlere gelir mi diye endise ettim. Fintables enerji listesine koymus bunu, orada da haliyle absurt ucuz gorunuyor rahat birakmazlar artik bu hisseyi )
    Selamlar,
    Tavanda 1 milyon 395 bin 729 adet alım bekliyor. Bu zamana kadar da 2 milyon 221 bin 417 adet satış olmuş tavandan

2. japonyadan iş alması çok ilginç geldi bana...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Arkadaslar selamlar, 14 liradan birkac gun once girmistim, ekleme yapacagim ama baktim simdi tavana kitlemis, cozulur mu bugun yarin dersiniz, emirleri gorebilen varsa buraya yazabilir mi? Ben orta-uzun vadeciyim, min 6 ay ama genelde 1 yildan fazla tutuyorum elimdeki kagitlari, o yuzden biraz yuksekten almak sorun degil ama firsat vermeden diger enerjiciler gibi ucuk kacik yerlere gelir mi diye endise ettim. Fintables enerji listesine koymus bunu, orada da haliyle absurt ucuz gorunuyor rahat birakmazlar artik bu hisseyi )
    biz söyleyince kimse inanmıyor ama fintables söyleyince herkes inanıyor... sakalımız yok ondan galiba...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Tavanda 1 milyon 395 bin 729 adet alım bekliyor. Bu zamana kadar da 2 milyon 221 bin 417 adet satış olmuş tavandan
    16,50 lerde güçlü bir direnci vardı...satanlar da her halde oradan döner düşüncesi ile satmışlardır...ama eminim ki satanların çoğu pişman olmuştur...bu kadar alıcı varsa ben yarın da büyük bir ihtimalle tavan olur düşüncesindeyim...çünkü güçlü direncini hiç tınlamadan geçti hem de sektör içinde rasyo olarak en ucuzu...artık diğer enerjilerden dökülenler burada fırsat arayacaklardır...

hisse ilk etapta çanak katlaması olan 25 civarlarına gidebilir...aslında ilk hedef orası ..artık oraya seke seke mi ?? yürüyerek mi ?? koşarak mı ?? gider bilemiyorum...25 ten önce de 20 psikolojik seviye var...bunlar teknik konular...

bilançoda gelecek güzel sonuçlar ile brlsm daha da ucuzlayacaktır...bu ucuzluğu da sürekli müşteri çekecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. gesan ve cweneyi yakın zamanda elimden kaçırmıştım...brlsm benim de tutunacak dalım oldu...enerjisiz kalmak çok zor.. ileriki aylarda vakti geldiğinde kocaer de enerji kervanına katılacak...tabi önce ana rahmine düşmüş bu embriyonun gelişip büyümesi lazım...doğduğu zaman nur topu gibi bir enerji hissem daha olacak..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    16,50 lerde güçlü bir direnci vardı...satanlar da her halde oradan döner düşüncesi ile satmışlardır...ama eminim ki satanların çoğu pişman olmuştur...bu kadar alıcı varsa ben yarın da büyük bir ihtimalle tavan olur düşüncesindeyim...çünkü güçlü direncini hiç tınlamadan geçti hem de sektör içinde rasyo olarak en ucuzu...artık diğer enerjilerden dökülenler burada fırsat arayacaklardır...

hisse ilk etapta çanak katlaması olan 25 civarlarına gidebilir...aslında ilk hedef orası ..artık oraya seke seke mi ?? yürüyerek mi ?? koşarak mı ?? gider bilemiyorum...25 ten önce de 20 psikolojik seviye var...bunlar teknik konular...

bilançoda gelecek güzel sonuçlar ile brlsm daha da ucuzlayacaktır...bu ucuzluğu da sürekli müşteri çekecektir..
    Dostum, sabah tavan olacağını düşünerek, diğer hissemden alelacele satış yaparak kaçtan yakalarsam aldım, benim maliyetim de bahsetmiş olduğun eski zirvesinin biraz üzerinde oldu dolayısıyla.
    Çok iyi performans göstermiş diğer bir hissemden biraz daha satış yapıp almayı düşünüyorum, o da şu anda tavan olmaya çalışıyor . Aslında ondaki beklentim de hala yüksek ancak burada da güzel bir hikaye oluştu ve rasyo olarak çok daha iyi diğerlerine göre.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesan ve cweneyi yakın zamanda elimden kaçırmıştım...brlsm benim de tutunacak dalım oldu...enerjisiz kalmak çok zor.. ileriki aylarda vakti geldiğinde kocaer de enerji kervanına katılacak...tabi önce ana rahmine düşmüş bu embriyonun gelişip büyümesi lazım...doğduğu zaman nur topu gibi bir enerji hissem daha olacak..
    Twitterda seni takip ediyorum, elinde enerji olmadığını biliyorum. Seni burada görünce ben de evet keko nihayet psikolojik olarak rahatlamıştır elinde yine bir enerji hissesi var diye düşünmüştüm
    Enerjisiz olmak hakikaten zor dostum , bende de benzer bir psikoloji oluştu son 1 senede.

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Twitterda seni takip ediyorum, elinde enerji olmadığını biliyorum. Seni burada görünce ben de evet keko nihayet psikolojik olarak rahatlamıştır elinde yine bir enerji hissesi var diye düşünmüştüm
    Enerjisiz olmak hakikaten zor dostum , bende de benzer bir psikoloji oluştu son 1 senede.
    enerjiler borsada şow yaparken dışarıda kalmak gerçekten de çok zor...elimde en son çok az bir yeotk vardı ama o miktar beni tatmin etmiyordu...çünkü sermayemin %4 ü bile değildi o miktar..boşta kalan nakitim ile öylesine 67 den almıştım...

gesandan sonra az miktar europoweri 71 civarlarından almıştım onu 79 dan satmıştım...sonrasında da cweneye 109,60 tan girmiştim onu da 171 den yakın zamanda vermiştim...europower ve cwenenin beklentilerini biliyordum ama tahtayı yakından takip edince insanın kafasında acaba soruları doğmaya başlıyor...biz de ne yazık ki bazen bu tür algılara yenilebiliyoruz...cweneden de dökülünce burayı ve kocaeri buldum...artık mümkün olduğunca bu hisselerden ayrılmak istemiyorum...bakalım nasipte neler olacak ??

Sayfa 30/136 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •