Onemli Gunler Banner
Sayfa 316/553 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 4421 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Sn bezgin bekir zaten bizim acmazimizda tam olarak bahsettiğiniz yer .

Tamamen katılıyorum görüşlerinize. Ben kendimi hiç bir zaman trader olarak görmedim göremedim zaten tamamen rastlantısal olarak cook eskiden arada yaptığım zamanlar da bile diyebilirim .

Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim özellikle gençlere yönelik 25 seneyi geçen bist maceramda çok iddialı oldugum teknik ve temel bilgi birikimime rağmen teknik analiz kısmıyla hareket yapmam kısa vadede tamamen kumardır herkes aynı yere bakar farklı anlamlar çıkarır ve pozisyon alır.
    Takas her zaman önemlidir en önemlisi ise riski yönetmektir gerisi boştur.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Sn bezgin bekir zaten bizim acmazimizda tam olarak bahsettiğiniz yer .

Tamamen katılıyorum görüşlerinize. Ben kendimi hiç bir zaman trader olarak görmedim göremedim zaten tamamen rastlantısal olarak cook eskiden arada yaptığım zamanlar da bile diyebilirim .

Şunuda belirtmeden geçemeyeceğim özellikle gençlere yönelik 25 seneyi geçen bist maceramda çok iddialı oldugum teknik ve temel bilgi birikimime rağmen teknik analiz kısmıyla hareket yapmam kısa vadede tamamen kumardır herkes aynı yere bakar farklı anlamlar çıkarır ve pozisyon alır.
    Takas her zaman önemlidir en önemlisi ise riski yönetmektir gerisi boştur.
    Trade derken derinliği ihmal etmemek lazım. 100 birim hisse varsa 3 veya 4 birimle işlem yapmaktan söz ediyorum. Maksat eğlenmek, mümkünse 100 birimi 101 birim yapmaktır.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

3. Ayrıca devamlı %100 senette olunur gibi bir şey de yok..Kendinize güven arttıkça diyelim %103 de olabilir. Hisseyi sığ sulardan çıkartırsa marjlar da genişler.

4. Hisse artırmaktan daha önemli gördüğüm ikinci amaç ise spekülatörü bir miktar zora sokmak, işlemlerini deşifre etmeye çalışmaktır.

5. Bugün İstanbulda toplu ulaşıma 1 yıl icinde ikinci kez zam geldi yüzde 36 + %40
    bileşik olarak %90

Peki eczacı ilaç ne oldu geçen yıl şubatta 8.40 nisanda 7 lira bugün 9.5 lira otobüs bileti alsak %90 kazanmıştık bu nedir yani inanılmaz bir aymazlık

6.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bugün İstanbulda toplu ulaşıma 1 yıl icinde ikinci kez zam geldi yüzde 36 + %40
    bileşik olarak %90

Peki eczacı ilaç ne oldu geçen yıl şubatta 8.40 nisanda 7 lira bugün 9.5 lira otobüs bileti alsak %90 kazanmıştık bu nedir yani inanılmaz bir aymazlık
    Bu iki kardeşin adını Aymaz Brothers olarak değiştirmeyi teklif ediyorum

7.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Perşembe hayırlı gündür
    Yarın ola hayrola

8.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    Perşembe hayırlı gündür
    Perşembenin hayri pek aman aman olmadı.Tabii taban da olabilirdi Aymaz Brothers in kararıyla.

Cuma mübarek gündür bakalım ne olacak
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Sayfa 316/553 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •