Sayfa 320/1006 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1. Rahat olun mevduat faizlerini yükseltmek zorun da kalacaklar başka bir seçenek yok ben adım kadar eminim en geç 15 gün var

2. Bütçe 8 ayda 111 milyar TL açık vermiş ,cari açık yıl sonu 36 milyar dolar bekleniyor. Mecburen faizler yükselecek

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Şube mi dijital mi? Hangi miktar için?
    ikisi de şube. swap bildiğim kadarıyla +500k usd.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burgan swapı otomatik paket olarak yapıyor mu? (limit nedir?) Yoksa 2 parçalı (döviz mevduatı+vadeli döviz satışı olarak mı manuel olarak yapıyor)
    otomatik pakette nasıl oluyor bilmiyorum. bunda usd bakiye vadeli euro olarak bağlanıp vade sonunda tekrar usd ye dönüyor. siz bu iki işleme onay veriyorsunuz. vade sonunda başta verilen oranda (mevduat karşılığı) faiz hesaba yatmış oluyor. üst limit olduğunu sanmıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku

otomatik pakette nasıl oluyor bilmiyorum. bunda usd bakiye vadeli euro olarak bağlanıp vade sonunda tekrar usd ye dönüyor. siz bu iki işleme onay veriyorsunuz. vade sonunda başta verilen oranda (mevduat karşılığı) faiz hesaba yatmış oluyor. üst limit olduğunu sanmıyorum.
    bu işlemi baş pehlivan(!) yasaklamamış mıydı?

5.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bu işlemi baş pehlivan(!) yasaklamamış mıydı?
    tl için evet.

6. sadık üye daha iyiydi yahu.. bronz olduk ne gerek varsa.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku

Ben TL-USD swapı sandım. O nedenle merkez bankasının teammülleri gereği , bankanın hazır paket olarak bunu sunmayıp iki ayrı ürün olarak müşteriye sunması da mümkün olabilir diye sormuştum. Zira bazı bankalar bu işlemi 2 ayrı işlem olarak manuel yapıp nihai bir TL-usd swapı elde edebiliyorlar. Hazır paket olmadığı için sürümü düşüyor ve biraz daha maliyetli olmaya başlıyor diye duymuştum.

Euro-usd swapı da fena değilmiş.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. 200 k üsd karşılığı şartı var sevap yapmak için

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 320/1006 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •