Sayfa 327/839 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 6710 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    Trade icin iyi bir strateji gibi gozukuyor, patron satinca sat, alinca toplamaya basla.

Bir ekleme, patron sirkete yatirim icin satiyorssa, satma!
    bizde güvendik satmadık ona istinaden

bedelsiz ve halka arz var beklenti çok sabretmeye devam

3 yıl önce natende benzer 6 lardan 30 lara gitti
    esen halka arzında 40 tl gitmişti şimdi 170 tl lerde
    tarih tekerrürden ibarettir

2022 yılının en çok kazandıranı GESAN olmuş

genelde çok kazandıran devam eden yıllardada süregenliğini bozmuyor

benzer karelde başıma geldi çok yükseldi düştü yükseldi sonuçta 2 bedelsiz verdi

2016 da 2 tl şimdi 20 tl %400 ve %200 bölündü 80 kat yaptı bakalım gesan -ne yapacak

bekleyip göreceğiz ytd
    Son düzenleme : e.yegen; 09-01-2023 saat: 16:33.

2.  Alıntı Originally Posted by Babuş Yazıyı Oku
    keko hocam uzun süredir vbytz takibimdeydi incelemiştim hoşuma giden bir hisse bu düşüşte başka hissede terste kaldığım için alamadım kısa süre sonra ordada ortak olma ümidiyle...
    Kısmet dostum..vbtyz da çok hızlı büyüyen bir şirket..son bir kaç aylık attığı kap haberlerine baktığımızda şirketin ne yapmak istediği belli oluyor..yeni şirketler alıyor ,bazı şirketlerde payını artırıyor...son üç bilançodan da gittikçe artan ciro ve karları görüyoruz....ben iki ay içinde güzel bir prim bekliyorum ondan..gerisi de nasiptir...gesandaki lotlarımı ise tutuyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Nasıl olsa 15 TL'den geldi şöyle 50 TL'ye falan salsa da güzel olur aslinda

4. Herkese merhaba dostlar. Sadece Gesan özelinde değil tüm borsa için yeni yıl çok moral bozucu gidiyor.

Misal ben;sağlamdır,savrulmaz v.s diye thyao,tuprs,sahol,akbank falan diye sepet yaptim. Sene basindan beri çok can yakan bir sonuç var. Öne kârımdan oldum,şimdi de tüm sermayemin beşte biri kadarı da gitmiş vaziyette.

Bu mesajımı biraz dertleşmek,biraz da dayanışmak için attım. Herkes benimle aynı durumda değildir ama yine de ben genelleyerek söylüyorum: Hepimizin canı sağ olsun. Borsada böyle can sıkıcı inişler oluyor,bunların çıkışı da olacak inşallah.

Hele Gesan ya da benim saydığım diğer hisseler alanlarında ülkenin en değerli firmaları olduğunu unutmayalım. Sürekli üreten,cirosunu artıran, sağlam rasyolara sahip bu hisseelrin dönemsel düşüşlerine çok takılmadan sabırla hareket edebilecek feraseti tüm dostlara diliyorum.

Allah'in izniyle yakin zamanda burada bereketli kazançlarımızla keyiflendiğimiz,şakalaştığımız günler çok uzakta değil.

Umarım başınızı ağrıtmamışımdır ama inanin böyle günlerde sizlerle takılınca kendimi daha iyi hissediyorum.

Laf aramızfa Kwonla Fenerbahçelinin bile yakınlaştığını gördüm ya tüm sermayem erise de umudum hiç tükenmez artık😂😂😂

5. U30 hisselerini teminat kabul etmemek ne demek yazıklar olsun. millet astor arzına katılmak için yoğun şekilde u 30 satıyor arz bitince boşta kalan para geri dönermi? oysa cuma günü toparlanma başlamışdı. ilk taslakta da u30 teminatı %90 civarında vardı. bu topiğe bunları neden yazıyorum bu düşüşün en önemli nedeni bu diye düşünüyorum.

6. Astor enerji vereceği %1 dir söke arzda binde 6 verdi değmez endeks de sorun emme basma bir süre devam edecek 4900-5400 olmadı 4500-4900 uzuncu olduk borsa sattık ne alacağız alternatif yatırım yok ytd nakitte kalamiyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    U30 hisselerini teminat kabul etmemek ne demek yazıklar olsun. millet astor arzına katılmak için yoğun şekilde u 30 satıyor arz bitince boşta kalan para geri dönermi? oysa cuma günü toparlanma başlamışdı. ilk taslakta da u30 teminatı %90 civarında vardı. bu topiğe bunları neden yazıyorum bu düşüşün en önemli nedeni bu diye düşünüyorum.
    Zaten çoğu mecrada bu Astor arzı için epey hisse çıkışı olacağı falan yazıldı,konuşuldu. Haliyle belki de endekse etkisi sınırlı olabilecek bir nakit geçişi sırf her yerde dillendirildi diye kafalarda kıymık gibi yer etti. Aksama da malum düşüşle birlikte panik oluştu.

Bu arzlar can sıkıcı ve nakit kaçışı olacağı algısyla panik yayan bir sorun olmaya başladı sanki. Zaten bu lanet borsada bir durumun kendisinin aslı astarı yoksa bile kalabalığın diline düştüyse o durum artık bir realite oluyor.
    Borsamız sağ olsun buluttan nem kapar moda doğru gidiyor. Genele vurunca malesef rasyonel hareket eden bir borsa kitlesi yok. Kırılgan ve volatilesi yüksek bir borsaya sebep oluyor bunlar. Allah'in izniyle su akacak ve yolunu bulacak. Panikle hareket eden,sabırsız ve bilgisiz kitle güzelce silkelenecek. (İnsallah ben de sonda bahsettiklerimden olmayayim diye Allah'a dua ediyorum🤣)

Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    U30 hisselerini teminat kabul etmemek ne demek yazıklar olsun. millet astor arzına katılmak için yoğun şekilde u 30 satıyor arz bitince boşta kalan para geri dönermi? oysa cuma günü toparlanma başlamışdı. ilk taslakta da u30 teminatı %90 civarında vardı. bu topiğe bunları neden yazıyorum bu düşüşün en önemli nedeni bu diye düşünüyorum.
    saçmalık ötesi zaten.. söke unda 4 lot gelen var )) alfasta 5milyonluk isteyene 35binliralık gelmişti. 35 liralık alsan ne almasan ne tamam belki 35 bin 7 kat gitti ama 5 milyonda 200bin çok büyük kazanç değil bence..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 327/839 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •