Sayfa 33/136 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 257 - 264 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. https://www.youtube.com/watch?v=lRxE6XhVFJ4

9 ay önce 85 bin abonesi olan bir youtuber yeni gesanı buldum adıyla bir video çekmiş...gesana benzeyen yönlerini tek tek anlatmış...tabi o sıralarda henüz ges işine girmemiş idi...bu sıralarda ges işine de girince iyicene gesana benzedi... az çok bu günkü düşüncelerimi söylemiş youtuber....videonun tam da sonlarında belki de bu şirket yeşil enerji (yenilenebilir enerji) işine girebilir demiş ki tam da tahmin ettiği olmuş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=lRxE6XhVFJ4

9 ay önce 85 bin abonesi olan bir youtuber yeni gesanı buldum adıyla bir video çekmiş...gesana benzeyen yönlerini tek tek anlatmış...tabi o sıralarda henüz ges işine girmemiş idi...bu sıralarda ges işine de girince iyicene gesana benzedi... az çok bu günkü düşüncelerimi söylemiş youtuber....videonun tam da sonlarında belki de bu şirket yeşil enerji (yenilenebilir enerji) işine girebilir demiş ki tam da tahmin ettiği olmuş...
    Her hissenin zamanı var dostum, şirketteki gelişmeler, sektörel gelişmeler vs.
    Biz burada olduğumuza göre bu hissenin zamanı gelmiş 😂

biraz daha sattım ..

acaba keriz olurmuyum

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    biraz daha sattım ..

acaba keriz olurmuyum

Bunu biz bilemeyiz...buna ancak piyasa karar verebilir..kisaya bir şey diyemem ama orta ve uzun vadede bu hissenin iyi yerlere çıkacağına inanıyorum...
    Aslında kisada da diğer yenilenebilir enerji şirketlerine nazaran rasyolarinin ucuz olması nedeniyle ciddi bir talep gorecege benziyor..bu yüzden de potansiyel yüksek görünüyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Satmak mı şimdi mi , ,, bol kazançlar ,, Biz daha yeni başlıyorken !!!

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    biraz daha sattım ..

acaba keriz olurmuyum

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Satmak mı şimdi mi , ,, bol kazançlar ,, Biz daha yeni başlıyorken !!!
    Geçen gün satıp yeotk e geçtiğinizi yazmıştınız?Karar veremiyorsunuz galiba.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Geçen gün satıp yeotk e geçtiğinizi yazmıştınız?Karar veremiyorsunuz galiba.

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende bazen en son neredeydim diye ıkı dakıka düşünüyorum ve hangi hıssede olduğumu buluyorum

Bi orada bir burada işte ıdare edın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=lRxE6XhVFJ4

Keko hissenin çok dillenmesi reklam edilmesi pozitif mi sence? Hani derler ya hiçbir kuyumcunun kapı önüne çıkıp bagirdigini duydunuz mu gördünüz mü?

Bence sessiz sessziz gitsin.. büyük sermayenin dikkatini çeken bir beklenti oluştuysa zaten yapacak birşey yok. Oturalım gidişatı seyredelim..

LE2123 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 33/136 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •