Onemli Gunler Banner
Sayfa 34/672 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 265 - 272 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by JANS Yazıyı Oku
    Genel kurulda becerıksız yonetımı gorevden almaya oy veren 64 mılyon lotun haksız olmadıgı ve yonetıme bır tokat oldugu cok nettır. Sırket sırkelenmelı artık. Saka yapılıyor utanmadan bırde gene mudur gyo larda ıskonto var dıyor .lan mubarek hangı gyo sen kendını kımle kıyaslıyorsun. Ak merkez gyo pd dd ıne bak kac emlak gyo ya bak kac dogus gyo ya bak kac. Emlak gyo nun pd dd carpanı ıle ıslem görse bugün hıssenın degerı 3.64 tl olması lazım. Utanmaz adamlar
    okudukça vay anasını diyorum ya. neye bulaşmışız. Bu kadar mı talihsiz bir kağıdız şirketiz. Başında İŞ olandan kaçmak lazımmış da. bize kondu piyango

2. %7,5 bedelsiz verecekmiş ama ne zaman belli değil pazartesi hisse artar mı bu habere göre?

3.  Alıntı Originally Posted by veysel444 Yazıyı Oku
    %7,5 bedelsiz verecekmiş ama ne zaman belli değil pazartesi hisse artar mı bu habere göre?
    Allahın belası temettü verdi üç günde %10 azaldı. Bu habere göre de bi %10 daha düşer. Hiç merak etmeyin.

4. Özet Bilgi Bedelsiz sermaye artırımına ilişkin yönetim kurulu kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 31.03.2017
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 2.000.000.000
    Mevcut Sermaye (TL) 850.000.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL) 913.750.000

Bedelsiz Sermaye Artırımı
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kıymet Nevi
    A Grubu, İşlem Görmüyor, TREISGY00019 1.214.285,679 91.071,43 7,50000 A Grubu A Grubu, İşlem Görmüyor, TREISGY00019 Nâma
    B Grubu, ISGYO, TRAISGYO91Q3 848.785.714,321 63.658.928,57 7,49999 B Grubu B Grubu, ISGYO, TRAISGYO91Q3 Nâma

Mevcut Sermaye (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) İç Kaynaklardan Bedelsiz Pay Alma Oranı (%) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Tutarı (TL) Kar Payından Bedelsiz Pay Alma Oranı (%)
    TOPLAM 850.000.000 63.750.000,000 7,50000

5.  Alıntı Originally Posted by veysel444 Yazıyı Oku
    %7,5 bedelsiz verecekmiş ama ne zaman belli değil pazartesi hisse artar mı bu habere göre?
    Zaten bilinen bir haberdi pek fazla bir etkisi olacagini sanmiyorum.
    Bu saatten sonra artsa da en fazla bir kac kademe oynar bilemedin temettu oncesine geri gelir.
    Zaten o kadar marjda iceri girdik kizardik bozardik ki, en fazla geri yukseldim diyecek sag cepten sol cebe aktaracak olay bundan ibaret.
    Endeks anasinin nikahina yurumus, ederinin 3 misli fiyatta islem goren sirketler bile yuzde 50 ustune koymus,
    Bu herifler sermaye yarisi kadar yillik kar edip bedelsiz + temettu veriyor ama verdiginden fazlasini geri aliyor. Esas dumenin basindakini hoplatmak lazim ama neyse agzim bozulacak simdi kusuruma bakmayin

6. Hisse tek elde toplu duruyor giderse yukarı çok fena gidecek bu yüzden küçük yatırımcıların elindeki ufak lotlara bile gözlerini dikmişler silkeleme yapıyorlar ne zaman ky ellerindeki lotları verse %50 en az yükselir ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    Zaten bilinen bir haberdi pek fazla bir etkisi olacagini sanmiyorum.
    Bu saatten sonra artsa da en fazla bir kac kademe oynar bilemedin temettu oncesine geri gelir.
    Zaten o kadar marjda iceri girdik kizardik bozardik ki, en fazla geri yukseldim diyecek sag cepten sol cebe aktaracak olay bundan ibaret.
    Endeks anasinin nikahina yurumus, ederinin 3 misli fiyatta islem goren sirketler bile yuzde 50 ustune koymus,
    Bu herifler sermaye yarisi kadar yillik kar edip bedelsiz + temettu veriyor ama verdiginden fazlasini geri aliyor. Esas dumenin basindakini hoplatmak lazim ama neyse agzim bozulacak simdi kusuruma bakmayin
    Maalesef borsa dedikleri bu. Borçlu, özsermayesi eriyen, sürekli zarar yazan birçok büyük şirket var. Çoğunda pd/dd oranı 1'in kat be kat üstünde, f/k oranında eksiyi geçtim birçokları 20'nin üstünde.
    Ucuzun ne olduğu matematikte çok belli.
    Rakamsal olarak Çok ucuz demek, çok artacak demek değil. Acıyla tecrübeyle sabit bu.
    Ama işte hangi kağıdın artacagını bilmek farkı yaratan püf noktası ve bunun matematiksel çözümü yok. Arkadan rüzgar esmeyince, beklenti hayallerde kalıyor.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Temmettü verdi %10 düştü. Toparlayacak gibi de durmuyor. 1 TL'yi görmesek bari yaza kadar. 0,39 pddd

yuh.

Sayfa 34/672 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •