Onemli Gunler Banner
Sayfa 341/1003 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Tar tar tarıyor
    Bu yorum üzerine ortaya soru atayım, sizce petrol resesyon beklentisi ile mi düşüyor, yoksa suudiler arzı arttiracak diye mi?

Eğer arz artıp petrolün düşeceği senaryo olacaksa sizce bir süre en azindan enflasyon düşer mi diye nefeslenme yükselişi olur mu ABD Avrupa da?

Ukrayna tahıl olayı haberi de sürekli isitilmaya başladı, bir süre olumlu ortam gösterip son bir tepki olur mu sizce ?

2. Allah rahmet eylesin, o mesajı okuyunca çok üzülmüştüm.
    Ne günlerdi bea, ütülsekte tadı bi başkaydı, heralde o zamanlar paramız değerliydi, şindi fakiriz.
    Stock hoca vardı isabetli öngörüleri olanlardan birde saat 19 da atardı yazıyı.
    Vallis kuzuyu unutmamışsın zamanında kesmedik şindi hiç kesemeyiz, üçüncü kimdi aerius muydu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Sabaha fiskirtma var dediler geldim. Ama bu ara bir doktora gorunse iyi olacak. Baya acimiz var.

4.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Akinonyali kentuf ve nickini ben de unuttum ama ara sıra yazıp trend dönüşü belirtecek diye beklediğimiz serdar erdemi unutmam hic
    Kentuf youtube ve twitterda takiliyor su ara

5.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Sabaha fiskirtma var dediler geldim. Ama bu ara bir doktora gorunse iyi olacak. Baya acimiz var.
    Fdow bırakırsa güzel fışkırtır...
    Son zamanlarda hep eksi oluyor sabahları...

6. Bugün en düşük 2.669,25 gördük
    O görmeden sonra akşam seansı en yüksek değerden kapattık
    2.712.25
    Emeği geçenlere teşekkürler güzel bir gündü yarın sabah devam ederik vuruşmaya

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Habertürk Tek Tek'de ekonomist Cevdet Akçay var, yeni gördüm.
    Tuh kacirdik gibi tekrarina bakayim yarin. Bloomberg e kaptirmisim kendimi.

Kuresel piyasalarda ozlem bayraktar goksen ve ozlem derici sengul vardi. Yayinin sonunda duydum hazine ve maliye bakani Sn. Nebati bey de yayini izlemis , selam gonderdi spiker araciligi ile.

8. Türkcell ve Hepsiburada'da işlem olmuş ama artmış.

Diğerlerinde işlem az, Türkiye'yi çok da dikkate alan yok gibi. Dünya borsalarında take profit hareketi var bence.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 341/1003 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •