Sayfa 344/844 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Lütfen yanlış anlamayin. Ben hep piyasa çerçsvesinde meseleye yaklaşmaktan yanayim ama malesef "siyasi dinamiklerden" bağımsız bir piyasa olmasina imkan da yok? Dolayisyla şu tespiti yapmak istiyorum:

"Yav hani dövize yönelimi engelliyor diye iktidarca da borsanın olumlu seyredilmesi isteniyordu? Hani bunca ky varken bunlarin zarar etmesi etrafindaki insanlari da düşününce "seçmen" davranışı açısından iktidarın hiç ama hiç işine gelmeyeceği için borsa bir destek de buradan alacaktı?

La her şey yalan oldu! Ne oluyor Allah aşkına?
    erken seçim söylemi her şeyi alt üst etti...açıkçası bunu hiç beklemiyordum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Lütfen yanlış anlamayin. Ben hep piyasa çerçsvesinde meseleye yaklaşmaktan yanayim ama malesef "siyasi dinamiklerden" bağımsız bir piyasa olmasina imkan da yok? Dolayisyla şu tespiti yapmak istiyorum:

"Yav hani dövize yönelimi engelliyor diye iktidarca da borsanın olumlu seyredilmesi isteniyordu? Hani bunca ky varken bunlarin zarar etmesi etrafindaki insanlari da düşününce "seçmen" davranışı açısından iktidarın hiç ama hiç işine gelmeyeceği için borsa bir destek de buradan alacaktı?

La her şey yalan oldu! Ne oluyor Allah aşkına?
    Türk milletini çözmüş biri için cevap çok basit... Eşşeği kaybettirmezsen nasıl bulduracaksın? Yeni gelen var ama ciddi sayıda insan da son 1 yılda zaten zenginleşti epey ve her zamanki maymun iştahımız ve milli sporumuz olan kısa yoldan zengin olma amacıyla kimse realizasyon yapmadı (lot artırmak realizasyon değildir)...

Aklınıza bir isim geliyor mu Türk milletinin aklını okuyan biri olarak?

3. Patrona iki kelam ettik diye yazma sattt gittt diyenler vardı. Demiştim ki umarım benzerini yaşamazsiniz.

4. Sayın keko seçim 1 ay önce 1 ay sonra farketmez. Bu düşüş normal değil. Yani görünür bir mantıklı sebebi yok bence. Adamlar istediği planı uyguluyor. Biz de yok bilanço yok arz diye kendimizi yoruyoruz.. Adamların keyfini bekleyeceğil artık...

5.  Alıntı Originally Posted by alkabus Yazıyı Oku
    Sayın keko seçim 1 ay önce 1 ay sonra farketmez. Bu düşüş normal değil. Yani görünür bir mantıklı sebebi yok bence. Adamlar istediği planı uyguluyor. Biz de yok bilanço yok arz diye kendimizi yoruyoruz.. Adamların keyfini bekleyeceğil artık...
    bu sektör hisseleri fk 20-30 dan aşağı değerlenmemeli..bu kadar agresif büyüyecek hisseler için en az fk 20 olmalı....şu anki fk larımız 40 olmuş....temel rasyo olarak da altını doldurursak bir sıkıntı kalmaz...eninde sonunda hisseler temel ederlerine gider....ister barış olsun ister savaş olsun isterse de ülke batsın... o yüzden de kaliteli hissede bulunmak şanstır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu yıl geçen yıla göre iki kat kar yapsak bile fk mız 20 ye iner ki bence bu yıl geçen yıla göre 1-4 kat büyüyeceğiz...bu büyümeler bilançolara yansıyıncaya kadar bekletecekler görünüyor....zaten son zamanlarda twiteer üstadlarının çoğu sırtını gesan ve sektör hisselerine dönmüştü..sakız gibi 50 fk 100 fk mı olur diyorlardı...tüm yatırımcıları soğuttular bu sektör hisselerinden...o yüzden de bilançolar ile bu fiyatların atlı dolmalı...ki eski zirvelerimizi geçip yeni zirveler yapalım...yatırımcılara moral gelmeli...

en iyi kap haberleri hala bu sektöre (ve yazılım sektörüne ) geliyor...ama bu kapların etkilerini somut olarak bilançolarda görmek gerekiyor...

7. 1996 yılından beri borsada az çok bulundum gün doğmadan neler doğar ihtiyaç olmayan para bolca sabır ytd

Sayfa 344/844 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •