Sayfa 353/1003 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Komik adamsin harbiden. Yilanoglu filmi gibi, oldurdukce cogaliyor

Kamular tutunuyor arkasinda devlet oldug icin. Ayrica bankanin alacagi 70 milyon lot mal var daha. Az buz degil bu. Gecen sefer Blackrock Kanada gelip 30 mlyon lot mal basmisti banka alirken. Bu sefer kimse yok ortada, yerli 3-5 mali aldi banka. Satan satti, giden gitti coktan deyip diyoruz ya hep.

Th nerdesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Komik adamsin harbiden. Yilanoglu filmi gibi, oldurdukce cogaliyor

Kamular tutunuyor arkasinda devlet oldug icin. Ayrica bankanin alacagi 70 milyon lot mal var daha. Az buz degil bu. Gecen sefer Blackrock Kanada gelip 30 mlyon lot mal basmisti banka alirken. Bu sefer kimse yok ortada, yerli 3-5 mali aldi banka. Satan satti, giden gitti coktan deyip diyoruz ya hep.
    bu kadar kötü içinde halk iyi tutunuyor, geçen gün 81 bine düşerken garanı yanlış hesaplamışlar, bugün onu kapattılar, adamlar hiç bir şeyi es geçmiyor.

Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    Virüsten kaçış yok. Sadece alışacağız.

https://youtu.be/KZas4cQE6N4
    Adam ceset gibi birsey. Koronadan cok ondan korktum.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adam ceset gibi birsey. Koronadan cok ondan korktum.
    antalyada benim gönderidiğim boru profili işleyen fabrikada bizim ortaklardan birinin babası var, standart nedir bilmez ama mala camur atmaya bayılır, bu vieoyu o gönderdi bugün bende izledim. valla ben 60 gün evdeyim kapıları kapattım dışarı çıkmam diyor. abi dedim bu iş uzun daha oraya gelmedi sen bunu 6 ay yap dedim.

6. dün reis konuşurken, cevaben özel hastaneler için tedbir alınmalı kısa bir süre kamulaştırılmalı dedik, şuan cnn de bunu tartışıyorlar.

Bu almanlar harbi salak yav... yüzde 70 yayılsa nüfusun yarısı mefta demektir alayı yaşlı çözüm artacağına korku yayıyorlar

abd de herkes silahlanmış mermiyi namluya sürmüş diyorlar.
    the walkıng death loadıng..........
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 353/1003 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •