Sayfa 364/1000 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ben iktidar partisinde olanlari Cem Yilmaz in askerde pasayla gorusmeye gidisi esprisinde yasananlara benzetiyorum abi. Her asamada kopup gitti birileri. Bu son evrede Cumhurbaskani etrafinda kim kaldiysa aciktan ya da perde arkasi en guclu onlar. Hdpyi harcadilar, fetoyu tokatladilar, partinin en eskilerini sildiler. Demekki cok guclu ve etkililer. Bunlar kimse artik her seyi ele gecirdiler. İstedikleri gibi at kosturuyorlar. Bunlara karsi Akp icerisinde ciddi bir tepki ve mucadele var diye goruyorum.
    Acaba Arınç'ı da pelikanları yumuşatmak ve halka yaklaştırmak için mi soktu araya?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3-1 oldu ama arsenal ve mesut umut vermiyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Acaba Arınç'ı da pelikanları yumuşatmak ve halka yaklaştırmak için mi soktu araya?
    Zerre sevmem ama Arinc cok kurt bir siyasetci abi. Oraya ne amacla geldigini bilemiyorum ama İstanbul secimlerinden sonra belli olur koklasmaya mi savasmaya mi geldigi.

İktidar partisinde her kademede kazanlar kayniyor ama. Bunu biliyorum. Guc mucadelesi buyuk.

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Zerre sevmem ama Arinc cok kurt bir siyasetci abi. Oraya ne amacla geldigini bilemiyorum ama İstanbul secimlerinden sonra belli olur koklasmaya mi savasmaya mi geldigi.

İktidar partisinde her kademede kazanlar kayniyor ama. Bunu biliyorum. Guc mucadelesi buyuk.
    Evet Arınç kurt ta sen ben Arınç'ın kurt olduğunu biliyorsak onu oraya getiren de bizden daha iyi biliyordur. Bir yerlerde bir denge şaştı. Hayırlısı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Evet Arınç kurt ta sen ben Arınç'ın kurt olduğunu biliyorsak onu oraya getiren de bizden daha iyi biliyordur. Bir yerlerde bir denge şaştı. Hayırlısı.
    Bilerek getirmis olabilir abi onu diyorum. Akp ile Cumhurbaskani arasina set cekildi. Emir komuta zinciri bozuldu. Teskilatlar basi kesik tavuk gibi. Yerel secimde aday belirleme de ipler koptu. Muhalefet adaylarina calisanlar bile dustu sosyal medyaya. Cumhurbaskani bunu farkettiyse bu ekibe karsi hamle icinde olabilir. Tabi secim var esas amac ondan sonra belli eder kendini.

6.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bilerek getirmis olabilir abi onu diyorum. Akp ile Cumhurbaskani arasina set cekildi. Emir komuta zinciri bozuldu. Teskilatlar basi kesik tavuk gibi. Yerel secimde aday belirleme de ipler koptu. Muhalefet adaylarina calisanlar bile dustu sosyal medyaya. Cumhurbaskani bunu farkettiyse bu ekibe karsi hamle icinde olabilir. Tabi secim var esas amac ondan sonra belli eder kendini.
    Evet pelikan grubu ile parti teşkilatı arasında kopukluk olmuş olabilir. Arınç parti teşkilatına daha yakın. Rusya-S400 pelikanların politik kurgusuna benziyor. Perinçek te son zamanlarda pelikanlara destek vermeye başladı. S400 mevzu o nedenle gidip gidip geliyor olabilir. Arınç'ın becerebileceği bir iş değil. Sadece oraya tampon olarak koyulmuş gibi. S400 olayının nihai sonucuna göre hangi grubun baskın geldiğini görmek mümkün olabilir. Bahçeli'nin iç politikada verdiği zararı Perinçek dış politikada verecek gibi.

7. arınç bir şey yumurtlarsa muhakkak o yumurtadan civciv cıkar
    eskiden akp nin içindeki radikal durumları konuşmaktan cekinmeyen birisi diye tanımlardım
    zaman gectikce anladım ki arınç bir öncü kuvvetmiş yani söylemleri kendi fikri degil üst akılın sözcülügü imiş

ve arınç söyledi ise bu kesinlikle kendi fikri degil üst akılın düşüncesidir

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben görmezden geldim yazar gecer diye ama sende kotu gommüssün vak vakla ayıp oldu arkadaşa ama iyi oldu
    eyvallah başkan.

Sayfa 364/1000 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •