Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: Viop - XIV

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu is bitince butun dunyanin toplanip Çini bir guzel ....... lazim. Bu kacinci yahu. Kodugumun yamyamlari.
    aynen yine demişler masa hariç dört ayaklıları,ucak hariç tüm uçanları,gemi hariç tüm yüzenleri yemeye devam edecez diyeeee...pokkkk yesnler dicem onu bile yiyor serefsizler...
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Hafta sonu dowusu yikilmis. 18400 lerde.
    Cuma günü 4 lü cadı günü vardı. Yok opsiyonu yok türevi yok varanti carti curtu dün ulaşması idi.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Weekend Dow %3 eksi

4. Bu salgın olayına abartılı tepki var. Bizdeki sayının yüksek çıkması salgının hızla yayılmasından ziyade testin dar alanda sayıca az yapılmasından kaynaklanıyor. Yok bunların dışında bir şey ise birşeylerin gizlenmesi muhakkak Çin deki sayı dahil. Şimdi bizde okullar tatil üniversiteler tatil. Doğu'da okuyanlar doğudan okumak için gelenler sayesinde bu sayı daha da artacak bence olduğu yerde blokeli olmalıydı herkes. Şayet öncesinde bunlarda varsa çok büyük salgınla karşı karşıya kalabiliriz. İstanbul ve doğu bu konuda kritik anahtar buralardan yayılma hızı yüksek olabilir.

5. Aynı şeyi ben de yaşadım...anadolu hayat emeklilik 1.kamu borclanma araçları fonu sectim dolar 6.10 civarında iken...dolar 6.55 oldu fon zarar yazdı...

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Allianz emeklilik dövize dayalı fon aldım.sistem ona yönlendirir zaten.aciklamasinda da dövizden kazanç elde etmek isteyen müşterilerin tercih ettiği fon diyor.

Ama eurobond iceriyormus gerizekalı fon.doviz giderken zarar yazdırmış.ben de iyi hareket yaptım diyorum.

Risk bilgilendirme yok,doğru dürüst uyarı yok.sadece dövizdeki hareketlilikten faydalanmak isteyen yatırımcıların tercihi diyor.ulan o zaman nasıl zarar ettiniz diyorum, risk algısının artması fiyatı düşürdü diyor o zaman s...siz açıklamasına yazsana döviz ikiye katladı bile zarar yazdirabilir bizim salak fon diye

6. 350 bin yurtdışında gelen kişi var Suriyeli hariç %10 çıkma ihtimali var. Bunlar 5 kişiye bulaştırır desek 150 bin kişi %10 ölüm riski 15 bin civarı olacak gibi. Benim en çok korktuğum doğu ve Güneydoğu'dan İstanbul dan öğrencilerin taşınması bunlarda şayet varsa bu sayıyı da geçer vaka sayısı ve ölüm oranı inşallah böyle değildir. Günlük 3000 bin test sayısı ile bunu kontrol altında tutmak mümkün değil. Bunların hepsine bir kaç günde tetkik yapmak elzem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dow iyice sapıtmış. Zirvenin yarısı 14-15 bin civarına kadar inecek gibi gidiyor. Dowa rağmen bizim kuyruğu dik tutuyorlar. Pazartesi sabah dışarıdı buralarda olursa yine 84 bin açarız. 84-82 bin desteği yine bizi kurtarır. Sonrasında dow düşmeye devam ederse 82 bini kırarsak taban bombardımanıyla 77-76 bine çakarlar. Düşüş bankalarla olur. Y.t.d.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242

Sayfa 364/1001 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız