Sayfa 366/1012 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bugünkü likidite açığı 127 milyar TL kadar. Yani bankalar bugüne kadar verdikleri kredileri dahi fonlayamıyor. gidip her gün tcmb'den 127 milyar TL borç alıyorlar. Bu kompozisyonda nasıl yeni kredi pazarlasınlar?. Ayrıca temerrüte düşmüş eski krediler geçen aylara göre %30-50 arasında artmış. Yatırım bankalarında ise bu artış oranı %130 civarındaymış.

https://twitter.com/FinansalGoz/stat...00868548468737
    Sn.rxpu konu anlaşıldı şimdi.
    Bir arkadaş bankaların tcmb ye ihalelerde verdiği paralardan ne kadar faiz alıyor diye sormuştu.
    Buna da cevap yazmışsınız.
    Bu soru gereksiz oldu yani.
    Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    adamlar 2 kat fiyata uçak bileti satıyorlar ben hem global hemde çakal böyle bir firmaya ilk defa rastlıyorum
    Ya tam serefsizler. Gidis donus 139 euro kampanya yapmislar. Bende dedim tek yon alayim.

Tek yon 123 euro
    Gidis donus 139 euro.

Bir de bunlarin odul biletini anlamiyorum. O kadar cok vergi var ki. Bilet atiyorum 150 euro. Miller ile almak istediginde

10k mil + 130 euro.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Biraz borc bulup 5.18 den bir daha girdim. Ortalamam 5.38 e yaklasti sanirim. Dualarinizla tersten cikmayi sonra araniza birdaha donmeyi mt leri cildirtmayi bekliyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Realtor Yazıyı Oku
    1,5 yıl sonra dolar lazımsa, ben olsam piyasadan bağımsız şimdiden dolara geçerdim. Dolar ihtiyacının olduğu an kurun ne olacağını kimse bilemez.
    tesekkurler hocam
    kurun bilmemizi soyluyorsunuz ama diyorsunuz dolarda kal.
    mesela 1.5 yila kadar tl guclendi zarar ederim. elbet zarar da degil az kar digelim hocam
    elbet sunu da demek isterim. uzun vadede dolar tl yukselecek gercekten sunu eminim!
    evet euro artik cok dustu ve 2 yila kadar 1.3 dolar olmasin anliyorum ama euro faizi malesef yuksek degil. size simdi tl leri dolar edip vadeli yapimmi?

5. Bütün kampanyalar ( bankalar dahil ) vatandaşın kafasını karıştırarak daha fazla kazanç elde etmek üzere kurgulanıyor. Hiç bir şirket veya şahıs , bir başka insan kazansın diye fedakarlıkta bulunmaz. Hele bu devirde. Her şey menfaat üzerine iken.
    TEB, cepteteb kartla turna.com üzerinden uçak biletlerine %20 indirim kampanyasında bir dolu tuzak döşemiş. Ama pes etmedim, 40 gün sonra da olsa Bankalar Birliği hakem heyetinden karar çıkararak iademi aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    SVİHS

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar, Fibabanka da dolar faizleri nasıl , kullanan var mı ? Ne kadar boşta kalması gerekiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, Fibabanka da dolar faizleri nasıl , kullanan var mı ? Ne kadar boşta kalması gerekiyor.
    Bu boşta kalması için getirilen kural tuzak değilmi.

Sayfa 366/1012 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •