Sayfa 373/1001 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Cuma günü aldiklarimda 8 kademe terste kaldim.
    Pazartesi ne olacak bende merak ediyorum.
    pazartesı 83.84e getırcek....sızde dua edeceksınız ....orası kırılmasın dıye oldu da kırarsa yapcak bısey yok pala o adrenalını yasatacak mal alanları....borsa budur......cuma gunu nasıl gaplı acıp 88e getırdı......alttan sort acanları acaba gecer mı dıye korkuttu...pala acabayla beslenır.....o acaba sızı mantıklı dusunmekten alıkoyan seydır
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

2.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    kan yolu ve cınsel ılıskıyle.....ıstedıgın kadar parkta gez......ama parkta agaca dokundun banka dokundun gecmez ama elını agzına goturdun yuzune goturdun gecer ....ama bagısıklık sıstemın gucluyse hıc bırsey olmaz.......ben ocak ayında buna benzer bısey gecırdım.....ates....oksuruk ......1 ayda gectı ......sadece ıhlamur ıctım....ya domuz grıbıydı ya bju........bulundugum kalabalık ortamdakı cogu kısıde gecırdı ......ınanılmaz hızlı yayıldı....ama uzun surdu.....doktorlar grıp deyıp gecırdı......bence o coronoydu....yenı bı mıkroptu....aralıkta cıkmıs wuhanda mumkun yanı 1 ayda gelmesı.......
    Cinsel ilişki ile cinsel organ sıvısı ile aslında..
    Buda boğaz ağız ciğer sıvısı ile..
    Virüsün bulaşması için sizden birşeylerin çıkıp bir başka organizmaya girmesi gerekir..
    Bu aksırma öksürme ile de olur..Yada elini sokacam boğazına diğeride alıp bunu yalayacak..
    Bu aksırma öksürme ile havaya fışkıran partiküller havada bir süre asılı kalır..
    Güneş altında ömürleri kısadır..Bir kişi öksürdü 2 dk sonra sen o öksürüklü havayı içine çektin..Hemen kesinkes yakalandın diye birşey yok..Ama 10 larca insan ın bir arada olduğu ortamlarda 10 kişi öksürüyor devamlı..Havadaki asılı kalan virüs yoğunluğu artar..Risk de artar tabi..
    Onun için açık ve güneşli hava en iyisidir..
    Kapalı mekanlar larda mutlaka hava sürkülasyonu lazım..Karşılıklı kapıların pencerelerin açılması lazım..
    Durağan ve basık havalı mekanlar çok tehlikeli..
    Marketlerin mümkün olan her deliklerini açık hava sirkülasyonuna izin verdirmesi lazım..

Eldiven maske falan hikaye..Kadın maske takmış mgros da kıçımın dibinde duruyor..Ters ters baktım gülümsedi..
    Neden kıçımın dibinde..
    Çünkü ben öndeki ile 1 metre mesafedeyim..Hanım efendi rahatsız olmuş hadi ilerle diye sıkıştırıyor..
    Ama maske 10 numara..
    Korunduğunu düşünüyor..

3. Bak lambert işi çözmüş

Ama iş de onu çözebilir tabi

Bu işler böyle işte

4. Cep telefonunuzu temizleyin alkollü pamukla

WC den daha pismis denilene göre

Ama Temizledikten sonra da pamuğu palaya verin çok ihtiyacı olacakmış

Stok yapıyor da

5. Dışarı çıkamayınca bs dan seyrediyorum istanbulu
    https://istanbuluseyret.ibb.istanbul/camera
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

6. en cok ta mıllete bu grıpten farksız dıyen trumpun memleketınde sımdı alınan tedbırler yapılanlar trumpın elınden gelse ası bulundu dense almak ıcın herseyı yapar......rootshılder masaya vurur ve dunya degısır.......tum gazlamalar trump bıter.....buyuk paraya karsı bahıs yapsak bızım kazanma sansımız var mı....................tabı kı hayır......trump denemek ıstedı...........olmadı ......olmayacak....bye trump bıat et paraya....eger bu işler cıkmasa herkes trump secılır dıyordu.......yanı tesaduf mu .......evet tesaduf
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7. 7yıl önce parkta yürürken gözüme polen vb birşey kaçtı eve gidene kadar kaşımamaya çalıştım neyse sonra doktora gittik göz nezlesi dedi ona göre tedavi uyguladı ama kızarıklık geçsede hasar bırakmıştı, elimdeki su şişesinideki erikli yazısını zor okuyordum.

Sonra araştırma hastanesinde bir göz doktoruna gittim bunun adenoviral denilen bir virüs olduğunu görme oranımın %20ye indiğini düzelir mi bakacağız göz kendini yenileyen bir organ değil demişti. + bendeki kadar olmasa da evde herkese bulaştı.

Steroid ve kortizon damlasıyla 6ay tedavim sürdü görme oranım %90-95üzerine çıktı. Yan etki olarak gece araba sürerken gözlerim çabuk kuruyor ve Hala bir göz doktoruna gitsem görme alanı dışında da olsa bir gözüm için korneanda leke var der. Kalıcı hasarda bıraktı

Düşmanımın başına gelmesin.
    YTD
     Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    kan yolu ve cınsel ılıskıyle.....ıstedıgın kadar parkta gez......ama parkta agaca dokundun banka dokundun gecmez ama elını agzına goturdun yuzune goturdun gecer ....ama bagısıklık sıstemın gucluyse hıc bırsey olmaz.......ben ocak ayında buna benzer bısey gecırdım.....ates....oksuruk ......1 ayda gectı ......sadece ıhlamur ıctım....ya domuz grıbıydı ya bju........bulundugum kalabalık ortamdakı cogu kısıde gecırdı ......ınanılmaz hızlı yayıldı....ama uzun surdu.....doktorlar grıp deyıp gecırdı......bence o coronoydu....yenı bı mıkroptu....aralıkta cıkmıs wuhanda mumkun yanı 1 ayda gelmesı.......

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Dün tv de bir prof.vardi...Adam yakınıyor...Daha grip aşısı yok..yüz binlerce insan yılda ölüyor Dünya da dedi..Millet şaşırdı...Meğer eski bir grip aşısı hala kullanılıyormuş...Ama grip mutasyon geçirdiği için her yıl farklı şekilde ortaya çıkıp öldürüyormuş...Buna devletlerin el atması kendi kurumsal fabrikaları grup ilaç üretmesi gerekir diyor...Şirketlere bırakırsa durum ortada diyor...daha kanser eids bulunmadı diyor ilacı...Bunlar gençlerinde öldüruyor diye ekledi...Fazla büyütülüyor hepimiz az ya da çok geçireceğiz diyor..zayıf olan için zaten binlerce virüs geziniyor zaten diyor...önlemi devletler almalı fabrikayı kurmalı diyor...Hayırlısı...
    Hocam ,Merkel zaten geçen hafta halkın %60-70 arasının bu virüse yakalanacağını itiraf etti .Bundan kaçış yok gibi görünüyor.Özellikle yaşlılar ve risk grubunda bulunan gençler ne kadar geç buna yakalanırsa o kadar iyi.Şu an bence tek umut çoğunluğa bulaşıp bu insanlarda antikor oluşması ve salgının bir noktada kendiliğinden sonlanması (İngiltere de bu tezi benimsemişdi)

Sayfa 373/1001 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •