Sayfa 380/1002 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Saol dostum

Kafam kazan gibi cok yordu bugun gidip yatarim heralde
    Valla ben bu kadar kazansaydım uyku tutmazdı tekrar tebrikler
    Hayat hoş gerisi boş

2. Vicente

Başkanlık sistemi oturdukça siyasi parti işi batıdaki seviyeye iner diye öngörüyorum.

Çok fazla tanıdığı olmayan vatandaşın da cumhurbaşkanı olma şansı olur.

Cumhurbaşkanı vefasız biri yoksa çokdan işi bitmişti, sürekli işi biteni gönderiyor, tanıdıklar pranga oluyor.

Boş koltuğun daha verimli olduğu bile görüldü zaten.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bu konuda defalarca paylaşım da bulundum bazıları aşağıladı ama ben insanlık görevimi tekrar yapayım. Değeri dostlar, kekik yağı içerisindeki %68 carvacrol maddesi hem covidi parçalıyor hemde koruyucu olarak görev yapar. Şayet Google dan covid kekik yağı carvacrol diye aratırsanız ne derece haklı olduğumu görürsünüz. Ben bunu 6 aydan fazladır söylüyorum. Benim elimden Viob ile ilgili yardımcı olacağım bilgiler gelmiyor ancak bu kadar faydalı olabilirim. İlgilenen arkadaşlar olursa nasıl kullanılır onu burdan yazabilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Tamam ama gidip de 12 ye çekerse göstergeyi falan...
    Bak birde acı kararlar alacaz demek ne demek..

Faizi tutup da indirmesinler..

Ne dedi enflasyon kadar faiz bir gerçek ama bizim önümüzde engel dedi..

Yani hala bu işe inanmıyorum..demek mi istedi.
    19 kasım günü taban olmasın bankalar..
    onun garantisini almadan bukadar para girer mi. Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir. Kısa vadeli rahatlama oldu. Bunada şükür. Kâbus gibiydi geçen haftaya kadar herşey.

akşam kızımla konuştum..
    dün çalıştığı hastaneye (izmir) gelen covid 375 kişi..normalde 80civarı...

artış müthiş..

Ve okulları açıyorsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Bende kekik yağı var. Kesme şekere damlatıp emiyorum ufak ufak 15 dk bitiyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

18.15 - 19.00 arasını çok seviyom endeks artmıyor..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8. Arkadaşlar kekik yağı %100 saf olarak mecidefendi marka iyi. Bunu ağız için şu içinde gargara bu baya yakıyor yada küp şeker üstüne bir iki damla maximum fazlası yakar bunu çiğneyerek üstüne bir iki bardak su için. Burun için sürekli temaslı çalışan arkadaşlar için maskenin nefes alınan bölgeye maskenin dışına yarım Damla kadar yada şişenin ağzındaki bulaşığı sürerse sigara içenler için extra balgam söktürücü akciğeri temizleme ve covid den koruyucu olur. Evde çocuğu olan yada kekik yağıni kullanamayanlar için gümüş suyu ile gargara da etkili olur. Ağızda 2-3 dakika bademcige değecek şekilde gargara sonra tükürsun. Evlerine gelen gideni olanlar için ortama kaynamış suya 3-5 damla kekik yağı koyup buharı ile ortamı temizlersiniz. İllaki anne baba torun öpüşmek gibi yakın temastan zarar görmemesi için bunları temas edecek kişiye yapın zarar görmez. Biz annemi babami çocuklar torunlari ile temas etmesinden doğabilecek zarardan hu şekilde korunuyoruz. Ailede bunun fasa fiso olduğunu iddia eden gençler var bu sebeple de covidli olanlar var ama dediğim gibi korunanlarda covid Yok.

Sayfa 380/1002 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •