Sayfa 381/430 İlkİlk ... 281331371379380381382383391 ... SonSon
Arama sonucu : 3438 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. Emre hocam benzer durumdayız Ben de 1 Şubat itibariyle işyerime emeklilik nedeniyle istifa dilekçemi vermeye hazırlanıyorum. Siz emeklilik başvurusunu e-devletten mi yapacaksınız yoksa bizzat SGK ya gidip mi başvuracaksınız? Hangisi mantıklı?

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    Ben de Aralık başı EYT emekliliğine hak kazandım ama maaş avantajı olması sebebi ile Ocak ayında emekliliğimi vereceğim...
    Netleşince de sizin gibi bu konuda başvuru yapacağım.
    Çek teşekkürler,selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Emre hocam benzer durumdayız Ben de 1 Şubat itibariyle işyerime emeklilik nedeniyle istifa dilekçemi vermeye hazırlanıyorum. Siz emeklilik başvurusunu e-devletten mi yapacaksınız yoksa bizzat SGK ya gidip mi başvuracaksınız? Hangisi mantıklı?
    Hayırlı olsun
    Ben e-devletten yapacağım. Araştırdığım kadarı ile e-devletten yada gidip SGK ya direkt başvuru yapmanın bir farkı yok.
    Sonuçta sisteme giriş yapılmış oluyor...

3. Teşekkür ederim sizin için de hayırlı olsun inşallah

SGK'da EYT yoğunluğu bitmiştir ve emeklilik başvuru değerlendirme süreleri eski rutine dönmüştür diye düşünüyorum. Çok bekletmezler bizi inşallah

Hayırlı olsun
    Ben e-devletten yapacağım. Araştırdığım kadarı ile e-devletten yada gidip SGK ya direkt başvuru yapmanın bir farkı yok.
    Sonuçta sisteme giriş yapılmış oluyor...

4.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sizin için de hayırlı olsun inşallah

SGK'da EYT yoğunluğu bitmiştir ve emeklilik başvuru değerlendirme süreleri eski rutine dönmüştür diye düşünüyorum. Çok bekletmezler bizi inşallah
    Teşekkürler.
    Ksım, Aralık emeklileri de daha yüksek maaş için Ocak ayını beklemiş olabilir. O belki biraz yoğunluk yaratır. Ama o ilk yoğunluğun olma ihtimali yok ..
    Sonuçta olacak işimiz. 1 ay önce 1 ay sonra çok sorun olmaz ..

5. Doğru haklısınız. Hayırlısı olsun inşallah

Teşekkürler.
    Ksım, Aralık emeklileri de daha yüksek maaş için Ocak ayını beklemiş olabilir. O belki biraz yoğunluk yaratır. Ama o ilk yoğunluğun olma ihtimali yok ..
    Sonuçta olacak işimiz. 1 ay önce 1 ay sonra çok sorun olmaz ..

6.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sizin için de hayırlı olsun inşallah

12 hazirandan beri bekliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    12 hazirandan beri bekliyorum
    Sizin farklı bir durum var sanırım. Benim 2 arkadaşım da 1 ay içinde emekli oldu...
    Ama 2 side sadece SGK günlerine sahip..

8. Herkese çay, ama Şakir e yok��
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 381/430 İlkİlk ... 281331371379380381382383391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •