Sayfa 382/1000 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by Erkan hocam Yazıyı Oku
    Daha önce bu durumda olan bir hisse bildiğim kadarıyla olmadı. (Kot dışı kalıp tekrar dönebilmek için bir adımı kalan hisse demek istiyorum.) Bu işten anlayan arkadaşlar bence bizlere akıllarına gelen 3-5 senaryoyu yazıya dökerek anlatsalar. Makbule geçer.
    Kötü senaryoyu ben söyleyeyim çünkü bunu beraber yaşadık. 2015 genel kurulu sonrası yaşadıklarımızı tekrar yaşayabiliriz.
    Bunun dışında olabilecek farklı senaryolar neler arkadaşlar. Garibanca özellikle senden iyi bir senaryo rica ediyorum
    2onur2 bey sizden de ortalama bir öngörü rica ediyorum. Diğer arkadaşların da senaryolarını memnuniyetle okuyacağımizdan sanırım herkes adına eminim diyebilirim. Allah kolaylık versin.
    Hocam en son olarak pimaş hakim ortağı ege profil ile birleşti onun bünyesinde işlem görüyor. Ve printaşın bağlı ortaklarına aktardığı paralar bize yeni şirketlerden gelecek olan paylar nasıl olacak bende bilmiyorum bekleyip göreceğiz.

2. Hayırlısı olsun diyelim o zaman 😁

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Genel kurula benden başka katılmayı düşünen yokmu akant ne düşünüyorsun merak ediyorum
    büyük bir olasılıkla katılamıyıcam sizden güzel haberler bekliycem.

4.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    akant ben katılırsınız diye düşünmüştüm. Ne de olsa İstanbul'dasınız. Bence katılın haberleri sizden de duyalım.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Nedeni varmı katılmanı isterdim bence katıl.

6. Olacak 34 bence Ali Çavuşoğlu neler olacağını az çok sana anlatmıştir. Hiç değilse herhangi birimize özel den mesaj at. Biz de grubun devamlı müdavimleri ile haberleri paylaşırız.😁😁😁

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Olacakların sonunda nasıl sevineceğimi düşünemiyorum ne yapacağım türkiyemi dünya turumu yapsam bi sonucu görsek tatile ihtiyacım var bunaldık iyice .
    nasıl sevinicez acaba sona geliyormuyuz dersin.eskileri okudum biraz baya paylaşım seneryo yazmışız..

8. 1998.1999 yıllarında 40 bin lot petrokent turizm hisselerim vardı aktaşları sattım uçtu kuş gibi petrokentleri sattım uçtu kuş gibi bana söylermisin insan böyle bir hayatın içinde yaşayıpta çaresizlik içinde yaşamak bana kim diyebilir haklısın diye ancak beni anlayan biri diye bilir oda ancak benim yaşadıklarımı yaşaması bilmesi lazım. Şimdi ben bu tatili hak ediyormuyum.

Sayfa 382/1000 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •