Sayfa 394/996 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Kaç kuşak olması lazım peki .

Arada asimile olmuş olan varsa gitti .

Bu Fatih de safkan değil sanırım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fatih anneden kurtarıyor da, evveliyatı karışık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bildiğim kadarı ilen % 100 yörük ve % 100 çerkez imalatıyım, % 50 % 50 karışım yapmışlar son evrede Corona ilâcı da içiyorum, ben yırttım demek ki!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Hakem çok haklı ,bugün başıma gelen olay;ne olur ne olmaz diye yedek bir tüp vardı onu doldurayım dedim,telefon-sipariş,neyse 15 dk. sonra eleman geldi,boş tüp dışarıda,ben şifreyi gireceğim post cihazına ,adam tüpü bırakıp gidecek......

Öyle olmadı,adam geldi ,içeri girmeye kalktı,gerek yok tüpü bırak dedim,kablo lazım cihazın şarzı bitmiş dedi,ben arkamı döndüğümde adam içeri girmişti,yaklaşık 3-4 denemeden sonra ücreti çekebildi,aynı hı..yar çoğu kez ya cihazı unutur,yada geçerken dükkandan çektirirsin der bu sefer ücret tahsil edeceği tuttu,yani maalesef insan profilimiz bu.. birde giderken bana felsefe yaptı taze badem;önce sağlık abi gerisi hikaye tabiki o gidince su-sabun ama ya adam virüslüyse....
    Sopayla dövmelik. Al tüpünü şarj et gel diyecende her şey çok hızlı gelişiyor üstüne insanlar çok alıngan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    samimi birsey diyecegim evde duranlar ve bilincli davrananlarin viruse yakalanma sanssizligi bence daha cok..

disarida milletin alayi umarsizca davraniyor ve eminim onlara birsey olmaz.cok dusunmek,stress,eve tikilip kalmak bagisikligi dusuruyor..en iyisi vurdumduymaz olanlar..

ben kendimi gectim demin esim daha kac gun eve kapanacagiz diye agliyor
    ki oyle her aksam disarida olan bir aile degiliz.haftanin 1-2 gunu en fazla disarida yemek yeriz..
    Sabırdan başka seçenek yok. İnsanlar mecburiyetten işe giderken evde kalabilmek büyük bir lüks, aslında buna sahip olduğu için eşiniz mutlu olmalı.

O egeli ben değilim

5. Bu virüs çıktıktan sonra yayılmaya başlamasıyla birlikte ekonomide gözlemlediğim ve şu ana kadar hiç görmediğim düzeyde finansal hareketlenmeye şahit olduk. ABD borsaları AB ve ASYA Borsaları hiç bu kadar sert düşmemişti. Altın gümüş petrol vb emtialardaki sert düşüşleri gördük. altın bir nebze toparlansa da özellikle diğer emtialardaki satış baskısı devam etmektedir. Özellikle ABD borsalarındaki sert satış çok dikkat çekicidir. Tüm bu süreçler yaşanırken Doların tüm dünya para birimleri karşısında değer kazanması dikkat çekici olmuştur. USD/TL de 6 seviyesinden 6.50 seviyesine yükselmiştir. Ekonomi proğramlarında özellikle bazı yabancı ekonomistlerin doların bu yükselişi ile ilgili yaptığı açıklamalarda büyük sermaye grupları içerisinde CASH KİNG tabirinin ön plana çıktığı ifade edilmektedir. Bu terim büyük sermaye gruplarının bu krizde nakde geçme eğiliminde olduklarını bu yüzden tüm varlıklarda satış gözlemlediği ifade edilmektedir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise DOLAR sadece TL karşısında değil tüm dünya para birimleri arasında yükselmeye devam edebilir. ABD den krizi önlemeye yönelik geçen hafta atılan adımda vatandaşa helikopter para yerine 1.000 USD çek dağırtılması dikkatimi çeken bir diğer hususutu. Yani nakit para dağıtmadan kaçınması doların düşmesinden kaçınma gibi algıladım. Tabi herkesin yorumu farklı olabilir. Özellikle FED in dün sınırsız varlık alımı hareketi doları çok sert düşürmesi gerekirken 3 kuruş sarkmadan sonra doların tekrardan 6.60 üzerine atmasıda ilginç idi. An itibariyle dolat-rın 5.50 seviyesine kadar sarkmasının sebebi dün Sağlık Bakanı tarafından yapılan açıklamalar olmuştur. Malumunuz Çinden aşı getirdik demesi piyasada aşı bulundu algısını yaratmıştır. Fakat gece açıklanan vaka ve ölen sayısı açıklamasından da anlaşılacağı üzere bizdeki artışın önümüzdeki dönemde de hızla artabileceğini göstermektedir. Bu artışlar önümüzdeki dönemde TR deki varlık satışlarındaki hız ve seviyeyi artırabilecektir. Bir önemli hususta bu salgının peyasada kapanmalar nedeniyle ekonomide yaşanacak hasarı dahada derinleştirecektir. Üstelik virğsun bizim en büyük pazarımız olan AB ülkelerini merkez edinmesi ve ekonomilerinde derin hasarlar oluşturmasından kaynaklı ihracat hacminde büyük kayıplar yaşanması kaçınılmazdır. Virüsün şu an dünya genelinde sağlık etkileri hat safhada olsa bile önümüzdeki kısa vadede ekonomik etkileri de devreye girecektir. Yani ekonomik etkiler geriden gelir ve hasarı sağlık etkileri kadar büyük olabilir. BU CORONA GERÇEKTEN YIKIMI BÜYÜK OLACAK İNŞALLAH ÜLKEMİZ AZ KAYIPLA BU BADİREYİ ATLATIR.

6. Market içindeki en fazla müşteri sayısı müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın (depolar, idari bürolar vb. hariç) onda biri kadar olacak. Örneğin marketin müşterilerin hizmetine sunulan alanı 100 metrekare ise aynı anda içeride en fazla 10 müşteri olması gerekecek.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7. Tüm şehir içi ve şehirlerarası toplu taşıma araçları (şehirlerarası yolcu otobüsleri dahil);araç ruhsatında belirtilen yolcu taşıma kapasitesinin %50’si oranında yolcu kabul edecek,araç içindeki yolcuların oturma şekli yolcuların birbirleriyle temasını engelleyecek şekilde olacak
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sabırdan başka seçenek yok. İnsanlar mecburiyetten işe giderken evde kalabilmek büyük bir lüks, aslında buna sahip olduğu için eşiniz mutlu olmalı.

İşin olduğu halde gidememekte problem.

İş Merkezi ve Center kapatma kararı aldığı için kısa süreliğine güvenlikten sadece izin alarak kısıtlı süre için girebiliyorsun .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 394/996 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •